meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت و شستشو با بخار شوی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : بخارشوی صنعتی کد محصول مربوط : FORCTWO
نظافت و شستشوی دیوار ها در اماکنی چون اداره ها، هتل ها و مسافر خانه ها بسیار زمانبر بوده و به مقدار زیادی آب و مواد شوینده نیاز دارد. علاوه بر این، عدم رسیدگی به نظافت و شستشوی موثر این سطوح نه تنها جلوه های بصری محیط را کاهش می دهد بلکه با کاهش سطوح بهداشتی محیط، تاثیر مستقیمی بر روحیه افراد شاغل و مراجعه کنندگان داشته و موجب کاهش بهره وری و سود آوری کسب و کار می گردد. از این رو، رسیدگی و نظافت یکی از مهمترین عوامل در جلب اعتماد مشتریان و تامین سلامت افراد می باشد. اگر چه استفاده از شیوه های سنتی در نظافت چنین اماکنی با دشواری هایی همراه می باشد اما استفاده از شیوه های نوین و تجهیزات و ماشین آلات مکانیزه ایی چون دستگاه های بخار شوی صنعتی نه تنها نظافت موثر و با کیفیت را در زمان کوتاه تری انجام می دهند بلکه به واسطه استفاده از بخار آب با دما های بالا، علاوه بر نظافت، سطوح را ضد عفونی نیز می نماید. 

ویژگی های دستگاه های بخار شوی صنعتی

بخار شوی های صنعتی با استفاده از پاشش پر فشار بخار آب بر روی سطوح، تمامی ذرات آلاینده چسبیده به سطوح را در خود حل نموده و موجب جداسازی آنها از روی سطوح می گردد. استفاده از سیستم مکش در این دستگاه ها با مکش کامل آلودگی ها مانع از تجمع آنها در محیط می شود، دیگ بخار اصلی ترین بخش دستگاه بوده و ارتباط مستقیمی با تولید مداوم و پیوسته بخار آب دارد. استفاده از استیل ضد زنگ در ساخت مخزن و اجزای این دستگاه ها به خاطر ارتباط مداوم ومستمر این دستگاه ها با آب داغ، تاثیر بسزایی در افزایش عمر مفید دستگاه دارد. تجهیز این دستگاه ها به چرخ های بزرگ قابلیت جا به جایی آنها را تسهیل نموده است. 

مزایا استفاده از بخار شوی صنعتی در نظافت 

بخار شوی های صنعتی به واسطه استفاده از بخار آب با حرارت بالا، نه تنها موجب نظافت سطوح می وشند بلکه آنها را ضد عفونی نیز می نماید. استفاده از مواد شوینده و سیستم تنظم مواد شوینده علاوه بر ارتقا کیفیت نظافتی، کاهش هزینه ها را نیز در پی دارد. مکش کامل آب آلوده و آلاینده ها مانع از تجمع آنها در محیط شده و زمان خشک شدن را سطوح را کاهش می دهد.  

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :