meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشو و ضد عفونی کردن سطوح با بخارشوی صنعتی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : بخارشوی صنعتی کد محصول مربوط : FORCETWO

در محیط های درمانی مانند بیمارستان ها، کلینیک ها و ... مسئله بهداشت و نظافت به اندازه ای مهم است که دیوارها نیز باید شستشو و ضد عفونی شوند. نظافت و ضد عفونی نمودن سطوحی که دور از دسترس قرار دارند مانند بخش های بالاتر در و دیوار دشوارتر خواهد بود و باید تجهیزاتی مورد استفاده قرار گیرد که امکان نظافت چنین بخش هایی را نیز فراهم کند. استفاده از دمای بالای آب و بخار آب یکی از موثرترین شیوه های ضد عفونی نمودن سطوح مختلف می باشد که از دیرباز تا کنون رواج بسیار زیادی داشته است. دستگاه بخارشوی صنعتی ابزاری کارآمد و ایده آل برای نظافت و ضد عفونی نمودن محیط های حساس به آلودگی می باشد.

نحوه عملکرد بخارشوی صنعتی

دستگاه بخار شوی صنعتی بخار آب داغ را به سطوح پاشش می کند و این بخار آب داغ سبب جدا شدن جرم و آلودگی از سطوح می شود و به علت وجود حرارت بالا میکروب ها نیز از بین می روند. دستگاه بخارشوی صنعتی از ویژگی منحصر به فردی برخوردار است و آن وجود سیستم مکش می باشد. این سیستم مکش آلودگی ها و جرم های کنده شده را هم زمان با شستشو جمع آوری می کند و از باقی ماندن آلودگی در محیط جلوگیری به عمل می آورد.

مزیت های استفاده از بخار شوی صنعتی

دستگاه های بخارشوی صنعتی از جنس استیل ضد زنگ با مقاومت بالا ساخته شده اند و جهت شستشوی سطوح مختلف و انجام عملیات گوناگون نازل ها و سری های متنوع مورد استفاده قرار می گیرد. دیگ بخار دستگاه بخارشوی صنعتی دمای آب را به 150 درجه سانتی گراد می رساند و در نتیجه آن آلودگی های سرسخت و قدیمی با کیفیت مطلوب از بین می رود. دسته بخار شو دارای طول کافی بوده که با استفاده از آن سطوح مرتفع تر به آسانی قابل شستشو خواهد بود. قدرت پاک کنندگی بخار آب داغ به اندازه ای است که لزومی به مصرف مواد شوینده نیست و مصرف آب و مواد شوینده به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می کند.

 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :