meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت بخش های داخلی تجهیزات صنعتی با بخار شوی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : بخارشوی صنعتی کد محصول مربوط : FORCETWO

از آنجایی که نفوذ و نشت آلاینده ها در بخش ها داخلی تجهیزات و دستگاه های به کار رفته در صنایع و بخش های مختلف، عملکرد دستگاه ها را مختل می نماید، از بین بردن و حذف آنها نقش مهمی در عملکرد بهینه دستگاه ها و افزایش عمر مفید آنها ایفا می نماید. با توجه به پیچیده بودن ساختار داخلی اغلب تجهیزات و هم چنین عدم استفاده از آب در نظافت و شستشوی بخش های داخلی، موجب دشواری عملیات نظافت می شود. اما استفاده از تجهیزات مکانیزه ای چون دستگاه های بخار شوی صنعتی که با استفاده از نازل های متنوع و تجهیز به سامانه مکش، امکان دسارسی و نظافت نقاط دور از دسترس و دشوار را به راحتی برای کاربر فراهم نموده و هم چنین با مکش کامل مایعات آلوده مانع از تجمع آنها در محیط می شود، گزینه ای مناسب و ایده ال برای نظافت و حذف آلابنده ها از بخش های داخلی تجهیزات می گردد.

ویژگی های دستگاه های بخار شوی

بخار شوی صنعتی ابزاری کارآمد برای شستشو و حذف آلاینده ها از سطوح هموار و ناهموار می باشد. این دستگاه با استفاده از پاشش پر فشار بخار آب موجب انحلال و جدا شدن آلاینده ها از روی سطوح می شود، مکش و حذف آلاینده ها از محیط با ممانعت از تجمع انها در محیط مانع از تجمع آنها در محیط شده و از این رو کیفیت نظافت را به میزان قابل ملاحظه ای افزایش می دهد. استفاده از ظرفیت بالای دیگ بخار و بویلر ضامن تامین مداوم بخار آب و پیوستگی در عملیات نظاف می باشد. دستگاه های بخار شوی به منظور افزایش توا نظافتی دستگاه در حذف لایه های عمیق و سرسخت الودگی مجهز به مخزن مواد شوینده می باشند.

مزایای استفاده از دستگاه بخار شوی

با توجه با اینکه دستگاه های بخار شوی مجهز به سامانه مکش برای جمع آوری و حذف آلاینده ها از محجیط می باشند گزینه ای بسیار مناسب برای شستشو و نظاافت بخش های داخلی تجهیزات هستند. استفاده از سری ها و نازل های متنوع در دستگاه بخار شوی امکان شستشو و نظافت بخش های محتلف و دور از دسترس را به راحتی برای کاربر فراهم می نماید. مسلما حذف آلاینده ها از بخش های داخلی تجهیزات نقش موثری در افزایش عمر مفید قطعات و هم چنین بهبود عملکرد دستگاه ایفا می نماید. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :