meta name="video_type" content="video/mp4" />

کاربرد جاروبرقی در نظافت دفتر کار

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Delfin گروه : جاروبرقی صنعتی کد محصول مربوط : MISTRAL202DS
 نظافت و تمیزی دفاتر اداری و کاری، همواره به عنوان باز تابی از عملکرد سیستم مدیریتی شرکت ها و اداره ها در نظر گرفته می شود. از این رو رسیدگی به نظافت سطوح مختلف و وسایل استفاده شده در این دفاتر اهمیت و نقش ویژه ایی در جذب مشتریان دارد. مسلما استفاده از شیوه های سنتی و دستی توان لازم و کافی در بر طرف نمودن موثر آلاینده ها را نداشته و نمی تواند نیاز های نظافتی محیط را برطرف سازد. از این رو استفاده از تجهیزات مکانیزه و نظافتی چون دستگاه های جاروبرقی صنعتی که با مکش آلاینده ها موجب حذف آنها از محیط می شوند، نقش بسزایی در افزایش و ارتقا کیفیت نظافت ایفا می نمایند. 

اساس عملکرد دستگاه جاروبرقی صنعتی

عملکرد دستگاه جاروبرقی صنعتی کاملا مشابه با نومنه های خانگی می باشد. تنها تفاوت این دستگاه استفاده از تعداد موتور بیشتر و پمپ های قدرتمند تر می باشد. دو فاکتور مهم و کلیدی در دستگاه های جاروبرقی نیمه صنعتی و صنعتی سرعت مکش و قدرت مکش می باشد. هر چه سرعت مکش دستگاه بیشتر باشد سرعت عملیات نظافت بیشتر می شود و هر چه قدرت مکش بیشتر باشد، توان دستگاه در مکش آلاینده های چگال تر بیشتر می شود. 

ویژگی های دستگاه جاروبرقی نیمه صنعتی و صنعتی 

استفاده از دو موتور در دستگاه مکنده موجب افزایش چشمگیر در سرعت نظافت می گردد. تجهیز این دستگاه ها به سیستم های فیلتراسیون قدرتمند با ممانعت از خروج ذرات ریز از داخل مخزن، سطوح سلامت و ایمنی محیط را به میزا ن قابل ملاحظه ای افزایش داده و سلامت افراد حاضر در محیط را تضمین می نماید. استفاده از سیستم نظافت فیلتر در دستگاه های مکنده صنعتی و جاروبرقی نیمه صنعتی، نقش مهمی در بهبود عملکرد فیلتر ایفا می نماید. قرار گیری دهانه مکش در زیر سیستم فیلتراسیون امکان مکش و جمع آوری همزمان آلاینده های خشک و مایعات را برای کاربر فراهم می نماید. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :