meta name="video_type" content="video/mp4" />

ترولی نظافتی برای سهولت نظافت

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Filmop گروه : ترولی کد محصول مربوط : FRED
نظافت و شستشوی سطوح مختلف در خانه و محل کار در صورتی که با ابزار مناسب انجام شود بسیار آسان و دلچسب خواهد بود. ابزار مناسب علاوه بر بالا بردن کیفیت نظافت، باعث حفظ بهداشت شده و در زمان صرفه جویی می نماید. همچنین استفاده از وسایل پیشرفته باعث می شود فرد نظافت را به آسانی انجام داده و خستگی بسیار کمتری احساس نماید. ترولی نظافتی یکی از همین ابزار های نظافتی است که برای شستشوی دستی مورد استفاده قرار می گیرد.

ترولی چیست؟

ترولی یا به عبارت ساده تر تی و سطل دارای انواع مختلفی است که تعداد سطل و حجم آن ها می تواند متفاوت باشد. ترولی در کوچکترین اندازه دارای دو سطل و یک آبگیر است. ترولی دارای 4 چرخ است که برای سهولت جابجایی در زیر آن قرار گرفته. ترولی های بزرگتر برای حفظ تعادل بیشتر و سهولت جابجایی، دارای یک چرخ اضافی نیز هستند تا در مواقع لزوم در محل مناسب نصب شود. ترولی نظافتی دارای دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف می باشد در نتیجه آلودگی از نقطه ای به نقطه دیگر انتقال نیافته و سطح بهداشت تا چندین برابر افزایش می یابد. آبگیر می تواند به صورت رولی و یا پرسی باشد که در ترولی های مختلف متفاوت است.

انواع ترولی نظافتی

برخی از ترولی ها تنها دارای آبگیر و دو سطل جهت آب تمیز و آب کثیف هستند اما برخی دیگر دارای امکانات بیشتری هم می باشند. برخی ترولی نظافتی های بزرگتر دارای محفظه و یا نگهدارنده کیسه زباله می باشند. سطل ها و محفظه های اضافی در ترولی برای نگهداری ابزار و تجهیزات لازم برای نظافت و یا مواد و محلول شوینده می باشد. برخی نیز دارای قلاب نگهداری تی هستند که باعث می شود بتوان تمامی ابزار نظافتی را با ترولی حمل نمود. ابعاد مناسب این ابزار نظافتی باعث شده است نگهداری آن نیاز به فضای زیادی نداشته باشد. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :