meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشو و ضدعفونی سطوح کف با تی زمین شوی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Filmop گروه : ترولی کد محصول مربوط : UNILAVSIDEGRIP

شستشو و نظافت سطوح کف روش های متفاوتی دارد. شستشو به شیوه سنتی و دستی مشکلات خاص خود را دارد و سرعت و کیفیت نظافت در این روش بسیار کم می باشد. اما می توان با کاهش مشکلات از طریق بکارگیری ابزار های تخصصی نظافت سطوح، به بهینه شدن نظافت و شستشو کمک نمود. از رایج ترین تجهیزات نظافتی شسشتوی کف، تی های شستشو می باشد که انواع گوناگونی دارند. تی های تخصصی ضدعفونی کننده از بهترین نوع ابزار نظافت کف هستند. این مدل تی مجهز به مخزن مواد شوینده می باشد. به همین دلیل می توان از آن به عنوان مخزنی برای مواد ضدعفونی کننده نیز استفاده کرد و پس از ریختن مواد و نصب مخزن بر روی تی به نظافت سطوح پرداخت. به همین ترتیب تی های خیس شده با مواد ضدعفونی کننده، پاکیزگی و بهداشت را برای محیط به ارمغان خواهند آورد.

مزایای استفاده از تی های مجهز به مخزن

این تی ابزاری تخصصی به  منظور ضدعفونی کردن می باشد که از ترکیب دسته تی، دستگیره تنظیم شار، مخزن محلول، نگهدارنده پد تی و پد های نظافتی تشکیل شده است. استفاده از این محصول به دلیل ویژگی های خاص دستگاه نظیر آلومینیومی بودن دسته و طول عمر بالا، نگهدارنده پد قابل تعویض، مخزن شفاف و قابلیت تشخیص میزان محلول موجود در مخزن، پد های نظافتی میکروفایبر با ظرفیت جذب بالا و قابلیت خشک شدن سریع و... مزیای بسیاری را به همراه خواهد داشت. برخی از این مزایا عبارتند از:

  • سرعت بخشیدن به نظافت به دلیل کیفیت بالا و پاکیزگی کامل در یک حرکت و عدم نیاز به تکرار نظافت
  • سهولت کاربری به دلیل ارگونومیک بودن دسته و راحتی کاربر در طول نظافت
  • امکان استفاده طولانی مدت از این ست ابزار و تجهیزات به دلیل جنس مقاوم این تی نظافتی و در نتیجه کاهش هزینه های خرید مجدد تی

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :