meta name="video_type" content="video/mp4" />

ترولی نظافتی، وسیله ای کارآمد برای سهولت در نظافت

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Filmop گروه : ترولی کد محصول مربوط : TWICESPLIT
در هنگام نظافت ابزار مناسب یکی از مواد مهم است که حتما باید مورد توجه قرار گیرد بنابراین انتخاب ابزار و تجهیزات مناسب اولین گام در نظافت محیط های مختلف می باشد. ابزار نظافت مناسب علاوه بر بالا بردن کیفیت نظافت، موجب سهولت این امر برای کاربر  و صرفه جویی در زمان می گردد و همچنین از صدمات احتمالی به سطوح در هنگام نظافت جلوگیری می نماید. یکی از تجهیزات نظافت ترولی می باشد که دارای انواع مختلف هتلی، خدماتی، چندمنظوره، بیمارستانی و نظافتی می باشد.

ترولی نظافتی

ترولی نظافتی که همراه تی مورد استفاده قرار می گیرد، برای شستشوی سطوح کف می باشد. این نوع ترولی با داشتن دو مخزن مجزای 16 و 14 لیتری برای آب تمیز و آب کثیف، به همراه یک آبگیر، ابزاری کارآمد برای شستشو و نظافت سطوح مختلف محسوب می شود. جدا بودن مخازن آب تمیز و آب کثیف باعث می شود آلودگی از ناحیه ای به ناحیه ای دیگر منتقل نگردد. همچنین می توان در مخزن آب تمیز از مواد شوینده نیز در مواد لزوم استفاده نمود. در کف هریک از مخازن دریچه ای برای تخلیه آب آن وجود دارد که ابعث شده است برای تخلیه نیازی به بلند کردن ترولی نباشد. چرخ های این ترولی موجب سهولت جابجایی آن در هنگام نظافت شده است. این نوع ترولی های جدید نسبت به سایر ترولی ها ی قدیمی ارتفاع بیشتری دارند، در نتیجه کاربر بدون خم شدن می تواند آن را جا به جا نماید.

موارد کاربرد ترولی نظافتی

از ترولی نظافتی برای نظفت محیط های متوسط و بزرگ همانند راهرو ها، راه پله ها و لابی در ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری استفاده می گردد. همراه با ترولی از نوعی تی استفاده می شود که پس از شستشو می توان توسط آبگیر ترولی، آب اضافی آن را گرفت.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :