meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت سالن های وسیع با تی های بلند

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Filmop گروه : ترولی کد محصول مربوط : COTTONDUSTMOP
رعایت بهداشت و تمیزی در محل کار و زندگی از اصول اساسی نظافتی بشریت به شمار می آید، ابزار های مکانیزه برای حل نیازهای اولیه انسان وسیله ای مناسب محسوب می گردد که در  پیشبرد روند پاکیزگی وسیله مهم به شمار می رود. . به دلیل قیمت بالای اسکرابر و ساده بودن شست و شوی برخی سالن ها با این وسیله می توان از تی بجای آن استفاده کرد.

ویژگی ها تی COTTONDUSTMOP 

تی COTTONDUSTMOP ابزاری کاربردی و بسیار ساده و مفید در عرضه پاکیزگی به شمار می آید،تی COTTONDUSTMOP وسیله ای محسوب می گردد که به دلیل بزرگی خود قابلیت نظافت سطح وسیع و گسترده را داراست و در کنار دستگاه ترولی می تواند کمک شایان ذکر و کاملاً منحصربه فرد برای افراد داشته باشد و با این خاصیت خود کیفیت پاکیزگی محیطی را در فضا و در سطح وسیعی ارتقا می دهد. و با این وسیله حتی می توان ضایعات  آلودگی های بر جای مانده بر روی سطح زمین و نظافت سطوح در سالن های بزرگ و باشگاه ها و مجتمع های تجاری و اداری و مسکونی را به سهولت پاکسازی می نماید. این تی به دلیل بزرگی  خود کار را برای کاربر خدماتی سهولت می بخشد.

مزایای استفاده از تی COTTONDUSTMOP

تی COTTONDUSTMOP در زمره ابزارهای نظافتی ساخته کمپانی معروف و مشهور ایتالیایی  Filmop است، این وسیله نظافتی در مقایسه نمونه های رایج بازاری خود از کاربری بسیار متفاوتی یرخوردار می باشد، بهره گیری از این وسیله سرعت عملیات نظافتی را به سبک قابل توجهی ارتقا می بخشد و این وسیله منجر به کاهش نیروی خدماتی و نیز کاهش هزینه ها و نیز به افزایش بهره برداری و سودآوری می شود و قابل استفاده در سالن های وسیع بیمارستانی و مراکز درمانی، مدارس و آموزشگاه ها، رستوران و فودکورت ها، مساجد و حرم مطهر، سرویس های بهداشتی عمومی،... بسیار کاربردی است.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :