meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستن خودرو با کارواش اتوماتیک دروازه ایی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Istobal گروه : کارواش اتوماتیک کد محصول مربوط : M'NEX22
کارواش های دروزه ایی با استفاده از برس های افقی و عمودی تمامی آلاینده های چسبیده به بدنه خودرو ها را نظافت می نمایند. سرعت عمل و کیفیت بالای شستشو با دستگاه های کارواش تمام اتوماتیک باعث افزایش محبوبیت این دستگاه در بین صاحبان خودرو ها شده است. استفاده از سیستم های محافظی چون فوتوسل ها و سنسور های مکانیکی باعث ارتقا سطوح ایمنی دستگاه های کارواش اتوماتیک در شستشوی خودرو ها می گردد.  

مزایای استفاده از کارواش های تمام اتوماتیک دروازه ایی

در این مدل از کارواش ها تجهیزات کارواش با حرکت بر روی ریل های دستگاه، خودرو را شستشو می دهند. استفاده از سیستم های زیر شوی، برس های رینگ شوی و تغییر زاویه 10 درجه ایی برس های عمودی، باعث ارتقا کیفیت شستشوی دستگاه های کارواش اتوماتیک می گردد. مصرف آب این دستگاه ها در مقایسه با شیوه های سنتی نظافت بسیار پایین بوده و سرعت بالایی در نظافت و شستشوی خودرو ها دارند. این دستگاه با استفاده از سیستم تصفیه و بازیافت، کیفیت آب مصرف شده در شستشوی خودرو ها را ارتقا داده و مجدد آن را به چرخه مصرف و شستشو باز می گردانند. معمولا اولین آبکشی خودرو ها با آب بازیافتی انجام شده و آخرین مرحله آبکشی به منظور افزایش و ارتقا کیفیت نظافتی با آب تصفیه شده انجام می گیرد.

مزایای استفاده از واکس خشک کن

پاشش واکس های خشک کن در آخرین مرحله آب کشی، باعث تجمیع قطرات آب و ریزش سریع تر آنها از روی بدنه خوودرو شده و موجب کاهش زمان خشک شدن می گردد. واکس ها علاوه بر تسریع در فرآیند خشک شدن با ایجاد لایه ایی محافظ بر روی بدنه خودرو، از رنگ بدنه محافظت می نماید. علاوه بر این، استفاده از واکس های خشک کن مانع از ایجاد لکه های ناشی از خشک شدن آب بر روی بدنه خودرو ها شده و موجب درخشش و براقیت سطوح بدنه می گردد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :