meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت سقف با واترجت

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Falch گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : 500BAR
سقف خانه ها و اماکن صنعتی از جمله سطوحی می باشند که به خاطر تغییرات جوی، نزولات آسمانی، پرندگان و آلودگی هوا بسیار آلوده بوده و بسته به شرایط آب و هوایی محیط، می توانند منشا مناسبی برای رشد انواع میکروب ها، قارچ ها و خزه ها باشند. از آنجایی که عدم نظافت این سطوح می تواند هزینه های گزاف تعمیر یا تعویض را در پی داشته و تاثیر به سزایی در نمای ساختمان داشته باشند، نظافت و رسیدگی به آنها امری ضروری می باشد. واترجت ها دستگاه های صنعتی هستند که کاربرد فوق العاده ایی در نظافت این سطوح داشته و نتایج مطلوبی را ایجاد می نمایند. 

آشنایی با دستگاه واترجت صنعتی

بخش اصلی و مهم دستگاه واترجت پمپ دستگاه می باشد که وظیفه افزایش فشار آب ورودی به دستگاه را بر عهده دارد. پاشش آب پر فشار از طریق نازل های پاشش با ضربه زدن به ذرات آلاینده موجب جداشدن و کنده شدن آنها از روی سطوح می شود. فشار آب و سرعت یا دبی آب خروجی دو فاکتور مهم در دستگاه های واترجت می باشند. هر چه فشار آب بیشتر باشد، دستگاه واترجت قدرت بیشتری در نظافت و کندن آلاینده های عمیق داشته و هر چه سرعت یا دبی آب بالاتر باشد، سرعت عملیات نظافت افزایش یافته و  نظافت در زمان کوتاه تری انجام می گیرد.


نکات ضروری در نظافت با دستگاه واترجت صنعتی

یکی از مهمترین نکات که تاثیر به سزایی در اثر بخشی دستگاه واترجت دارد، استفاده از فشار و نازل های مناسب با عملیات نظافتی می باشد. رعایت فاصله مناسب نازل پاشش با سطوح نظافتی از موارد مهم دیگر در نظافت با دستگاه های واترجت می باشد. 

انواع دستگاه های واترجت

واترجت ها بر اساس حرارت آب خروجی از نازل ها، به دو دسته واترجت های آب سرد و واترجت های آب گرم تقسیم می شوند. واترجت های آب گرم به منظور افزایش دمای آب مصرفی مجهز به سیستم گرمکن می باشند. این دستگاه ها علاوه بر فشار آب از حرارت بالای آن نیز برای نظافت هر چه بهتر سطوح استفاده می نمایند.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :