meta name="video_type" content="video/mp4" />

از بین بردن آلودگی سطح دستگاه ها با واترجت آب گرم

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : THERMC13/180
امر نظافت و شستشوی سطوح مختلف مورد توجه متولیان محیط های صنعتی می باشد. در واقع صنایع مختلف از قطعات و تجهیزات و ماشین آلاتی بهره می برند که بدلایل مختلف دچار آلودگی شده و نیازمند شست و شو هستند. واتر جت یک دستگاه شوینده فشار قوی می باشد که با کیفیت و سرعت بالا این آلودگی ها را از بین می برد. این شوینده با اسپری آب پرفشار به سطح دستگاه ها و تجهیزات، عملیات شستشو را انجام می دهد.

از بین بردن جرم سطوح با استفاده از واتر جت آب گرم

در انجام عملیات رفع آلودگی ها، پاکسازی آلودگی های روغنی و چرب نیازمند استفاده از تجهیزات خاص تری می باشد. سازندگان واترجت برای حل این موضوع، بعضی از تولیدات خود را به گرمکن های الکتریکی یا دیزلی تجهیز کرده اند تا آب پرفشار با دمای بالا از دستگاه خارج شود. دمای آب گرم خروجی از این واترجت ها تا 150 درجه نیز می رسد و با آن آلودگی های روغنی و جرم های دستگاه ها و تجهیزات به خوبی از بین می روند. شستشوی سطوح با واتر جت آب گرم همچنین جرم ها و میکروب ها را نابود کرده و سطح بالایی از نظافت و تمیزی را ایجاد می نماید. بهره گیری از آب گرم در ضدعفونی کردن محیط نیز به طور ویژه ای موثر است.

طول شلنگ واترجت

آبی که با فشار بالا از پمپ واترجت خارج می شود، در نهایت به سمت شلنگ دستگاه و لنس و نازل آن می رود. شلنگ فشار قوی اکثر واتر جت ها طول مناسبی داشته و به کاربر امکان شست و شوی سطوح را بدون نیاز به جا به جا کردن دستگاه می دهد. البته برای واتر جت های برقی بهتر است از شلنگ های با طول بیشتر استفاده نمود. در واترجت هایی که طول شلنگ زیادی دارند از اتصالات فشار قوی و تنظیم بهتر دستگاه استفاده می شود تا طول زیاد شلنگ تاثیر چندانی در فشار آب نداشته باشد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :