meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی تجهیزات صنعتی با واترجت آب گرم

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : THERMC13/180

قطعات، تأسیسات و تجهیزات صنعتی به مواد چرب و روغنی و دوده آغشته می شوند که تثبیت این آلودگی ها می تواند عملکرد آن ها را تحت تأثیر قرار دهد. در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی بسیاری از تجهیزات با مواد نفتی و روغنی تماس پیدا می کنند و از آن جایی که چنین موادی ماندگاری بالایی دارند، تجهیزات را به راحتی آلوده کرده و حتی سبب جذب هر چه بیشتر گرد و غبار می شوند. حذف آلاینده های صنعتی از جنبه های مختلف حائز اهمیت است و به منظور بهبود کارایی، افزایش طول عمر، عدم اختلال در سیستم و ... شستشوی تجهیزات صنعتی انجام می گیرد. شیوه ای کارآمد و اثر گذار برای از میان برداشتن آلودگی های صنعتی بهره مندی از دستگاه های واترجت صنعتی می باشد.

کاربرد واترجت صنعتی آب گرم در صنایع

آب گرم همواره از توانایی بالاتری در حذف آلودگی ها برخوردار است و این ویژگی در شستشوی مواد نفتی یا روغنی بیشتر نمایان می شود. به همین دلیل علاوه بر مدل های آب سرد دستگاه های واترجت آب گرم نیز طراحی شده است تا امکان استفاده از این تجهیزات در محیط های دارای آلودگی های چرب و روغنی فراهم گردد. این رده از شوینده های فشار قوی جهت شستشوی تأسیسات صنعتی در کارخانه ها، صنایع نفت و پتروشیمی و دیگر مراکز صنعتی مناسب و کارآمد می باشد.

کارایی بالای کارواش آب گرم

واترجت های آب گرم نیاز به مصرف مواد شوینده و شیمیایی را کاهش داده و در نتیجه به عنوان وسیله ای سازگار با محیط زیست به شمار می آید. این بدان معنا است که به جای استفاده از روش های دستی و یا مواد شیمیایی واترجت آب گرم به کار می رود که در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت لایه های جرم و آلودگی را حذف می گرداند. حرارت بالای آب آلاینده های سخت چسبیده به تجهیزات و تأسیسات کارخانه ها را به خوبی از بین می برد و به این ترتیب بر طول عمر و کارایی این بخش ها افزوده می شود.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :