meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت صندلی ها با استفاده از دستگاه مبل شوی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Santoemma گروه : مبل شوی کد محصول مربوط : SABRINAFOAM

صندلی ها و مبل ها از جمله وسایلی هستند که در اماکن مختلفی مانند خودرو های سواری تا سالن های سینما و رستوران ها استفاده می شوند. استفاده مستمر و طولانی مدت از این وسایل پر کاربرد علاوه بر اینکه سطوح آنها را آلوده می نماید، باعث کاهش عمر مفید آنها نیز می گردد. اما شستشو و نظافت این صندلی ها با از بین بردن آلودگی ها و ضد عفونی سطوح آنها علاوه بر اینکه باعث ارتقا سطوح بهداشتی محیط می گردد، افزایش عمر روکش صندلی ها را نیز در پی دارد. ساختار ویژه و الیاف بکار رفته در ساختار صندلی ها مانع از شستشو به شیوه های سنتی و دستی می گردد، از این رو استفاده از دستگاه های مکانیزه نظافتی چون مبل شوی ها کاربرد ویژه ایی در نظافت این وسایل دارند.


دستگاه مبل شوی صنعتی

دستگاه مبل شوی، دستگاهی مکانیزه برای نظافت انواع مبلمان و صندلی ها می باشد. این دستگاه های به منظور نظافت حداکثری سطوح از فوم استفاده می کنند، از این رو یکی از ویژگی های اساسی دستگاه های مبل شوی، تولید فوم با استفاده از کمپرسور هوای تخصصی می باشد. از آنجایی که چگالی فوم پایین است، بر روی سطح باقی مانده و موجب نظافت حداکثری سطوح می گردد. موتور مکنده قدرتمند از دیگر اجزای مهم این دستگاه های مبل شوی می باشد که با مکش حداکثری مواد شوینده مانع از نفوذ آنها به داخل سطوح زیرین شده و زمان خشک شدن را کاهش می دهد.

دیگر ویژگی های دستگاه مبل شوی

بدنه این دستگاه ها از جنس پلی اورتان فشرده می باشد که علاوه بر افزایش عمر دستگاه، در برابر ضربات وارده احتمالی مقاومت بالایی دارد. این دستگاه ها به واسطه کابل برق به منبع انرژی الکتریکی متصل می شوند. استفاده از دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف باعث افزایش بهره وری و ارتقا کیفیت نظافتی این دستگاه ها می گردد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :