meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی سطوح با واترجت آب گرم

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : THERMC13/180
سطوح کارخانه ها وانبار ها معمولا به خاطر استفاده یا تولید مواد روغنی و چرب، بسیار آلوده می باشد. ماهیت چسبندگی آلاینده های روغنی و گریس، مانع از کارآمدی شیوه های سنتی در نظافت این سطوح می باشد. از سوی دیگر عدم نظافت با کیفیت سطوح علاوه بر کاهش عمر مفید کف پوش ها و تجهیزات، به واسطه رشد انواع میکروب ها و باکتری ها موجب کاهش سطوح بهداشتی می گردد. از این رو نظافت موثر و با کیفیت این اماکن نه تنها سلامت پرسنل حاضر در این محیط ها را فراهم می آورد بلکه با از بین بردن آلاینده ها باعث، افزایش طول عمر دستگاه ها و تجهیزات می گردد.

لزوم نگهداری و نظافت سطوح کف

ایجاد هر گونه آسیب بر روی سطوح کف پوش ها علاوه بر اینکه کاهش جلوه های بصری را در پی دارد، به هزینه های گزافی برای تعمیر یا جایگزینی نیاز دارد. از این رو مراقبت و نظافت مستمر و از بین بردن آلودگی های چسبنده، با افزایش عمر مفید کف پوش ها، کاهش چشمگیری در هزینه های ناشی از تعویض و تعمیر سطوح خواهد داشت.

ویژگی های دستگاه های واترجت آب گرم

دستگاه های واترجت آب گرم علاوه بر آب پر فشار با استفاده از حرارت آب انواع آلودگی های روغنی و چسبنده را از روی سطوح بر طرف می نماید. از آنجایی که عبور آب گرم از پمپ دستگاه واترجت باعث آسیب پمپ می شود، دستگاه گرم کن بعد از پمپ قرار می گیرد. به منظور افزایش قدرت نظافتی دستگاه می توان از مواد شوینده در نظافت با این دستگاه ها استفاده نمود. 

مقایسه واترجت آب گرم و آب سرد

واترجت های آب گرم به خاطر استفاده از سیستم گرمکن، ابعاد بزرگتر، قیمت بالاتر و هزینه های نگهداری بیشتری از واترجت های آب سرد دارند. قدرت مانور و جا به جایی این دستگاه ها به لحاظ ابعاد بزرگتری که دارند کمتر از نمونه های آب سرد می باشد، علاوه بر اینها، فشار واترجت های آب گرم در مقایسه با واترجت های آب سرد کمتر می باشد. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :