meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی کف شیرینی پزی با اسکرابر دستی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA55K40

اهمیت نظافت در صنایع غذایی بر کسی پوشیده نیست، این صنایع به واسطه تولید مواد غذایی رابطه تنگاتنگی با سلامت افراد جامعه دارند. در میان انواع گوناگون مواد غذایی تولید شده، نان ها و شیرینی ها از جایگاه ویژه ایی در بین افراد دارند. بوی مطبوع و دل انگیز نان ها و شیرینی های گرم تاثیر بسزایی در تحریک اشتها دارد، اما آنچه که باعث رغبت و تمایل افراد به مصرف این مواد غذایی می شود، علاوه بر زیبایی و ظاهر حوس انگیزی که دارند، نظافت و سلامت کامل این محصولات می باشد. پر واضح است که تولید محصولات مرغوب و با کیفیت، نیازمند محیطی سالم و عاری از آلودگی می باشد. از این رو استفاده از ماشین آلات صنعتی چون دستگاه های اسکرابر صنعتی با شستشو و نظافت تمامی آلاینده های چسبیده به سطوح شیرینی پزی ها، محیطی پاک، سالم و عاری از آلودگی ایجاد می نماید. 


سیستم عملکرد  دستگاه اسکرابر 

همزمانی عملیات شستشو و خشک نمودن سطوح یکی از ویزگی های اصلی دستگاه های اسکرابر صنعتی می باشد. دستگاه های اسکرابر مجهز به برس های دواری هستند که با پاشش آب و سیستم برس زنی، آلودگی ها و جرم های روی سطوح را ساییده و آنها را تمیز می کند. آب آلوده باقی مانده بر روی سطوح توسط سیستم مکش و تی تعبیه شده در قسمت انتهایی دستگاه، به داخل مخزن آب کثیف مکش شده و در نهایت سطوحی خشک و عاری از آلودگی خواهیم داشت.


انواع اسکرابر صنعتی از نظر نوع هدایت

دستگاه های اسکرابر بر اساس نوع هدایتی که دارند به دو دسته اسکرابر های دستی و اسکرابر های سرنشین دار تقسیم می شوند. ابعاد و وزن اسکرابر های دستی، نسبت به اسکرابر های سرنشین دار کمتر بوده و در نتیجه قابلیت جا به جایی و قدرت مانور بالاتری داشته و به فضای کمتری برای نگهداری نیاز دارند. 


منبع تغذیه اسکرابر های صنعتی

از آنجایی که اسکرابر ها معمولا در محیط های سر پوشیده و مسقف استفاده می شوند، از انرژی الکتریکی استفاده می کنند. بر اساس چگونگی تامین انرژی الکتریکی، این دستگاه ها به دو دسته، اسکرابر های کابلی و اسکرابر های باتری دار تقسیم می شوند. اسکرابر های باتری دار بیشتر در اماکنی  بکار می روند که دسترسی به پریز برق دشوار بوده و یا حضور کابل برق در محیط باعث ایجاد مزاحمت می شود. اسکرابر های کابلی به واسطه اتصال به پریز برق هیچ محدودیتی در تامین انرژی الکتریکی نداشته و نسبت به اسکرابرهای باتری دار وزن کمتری دارند.


درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :