meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی انبار صنایع غذایی با اسکرابر دستی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA55K40

شستشو و نظافت سطوح انبار ها تاثیر بسزایی در بهداشت محیط و کیفیت محصولات انبار شده دارد. تراکم و چینش بالای محصولات و وسعت زیاد، نظافت سنتی این اماکن را با دشواری هایی همراه نموده است. جایگزینی شیوه های سنتی نظافت با روش های نوین نه تنها باعث افزایش سرعت نظافت شده بلکه با ارتقا کیفیت نظافت، محیطی عاری از هر گونه آلودگی ایجاد می نماید. اسکرابر ها یا کف شوی های صنعتی ماشین آلات مکانیزه ایی می باشند که برای نظافت و شستشوی سطوح کف تولید شده اند.


کاهش در هزینه ها با استفاده از اسکرابر صنعتی

بررسی های انجام شده نشان می دهد که بخش اعظم هزینه های نظافتی مربوط به نیروی خدماتی می باشد. ماشین آلات صنعتی نظافتی چون اسکرابر ها با کاهش در تعداد نیروی خدماتی و افزایش در سرعت نظافت، تاثیر چشم گیری در کاهش هزینه ها داشته و باعث افزایش بهره وری می گردد. بر خلاف شیوه های سنتی که از حجم بالایی از آب و مواد شوینده برای نظافت سطوح استفاده می شد، دستگاه های اسکرابر به گونه ایی طراحی شده اند که از مقدار کمی آب برای شستشو استفاده نموده و باعث صرفه جویی در مصرف آب می شوند.


مزایای استفاده از اسکرابر

اسکرابر ها مجهز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف می باشند از این رو همواره از آب تمیز برای نظالفت استفاده نموده و باعث ارتقا کیفیت نظافتی می شوند. بر خلاف شیوه های سنتی، همزمانی عملیات شستشو و خشک نمودن سطوح در اسکرابر ها مانع از ایجاد محدودیت در دسترسی به نقاط شسته شده می شود. 


انواع اسکرابر بر حسب نوع هدایت

دستگاه های اسکرابر یا کف شوی های صنعتی بر اساس نوع هدایت دستگاه به دو گروه اسکرابر های دستی و اسکرابر های خودرویی تقسیم می شوند. در مدل های دستی کاربر در پشت دستگاه قرار گرفته و دستگاه را هدایت می نماید، در حالیکه در اسکرابر های خودرویی، کاربر با نشستن بر روی صندلی تعبیه شده در دستگاه آن را هدایت می کند. اسکرابر های دستی به خاطر ابعاد کوچکتری که نسبت به اسکرابر های سرنشین دار دارند، قدرت مانور و جابه جایی بیشتری داشته و برای استفاده در محیط های متراکم مناسب تر می باشند. 


درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :