meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستن سطوح صنایع با اسکرابر دستی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA55K40
نظافت سطوح کف و شستن انواع آلودگی ها از روی سطوح نه تنها باعث افزایش سطوح بهداشتی محیط و تامین سلامت پرسنل می شود بلکه باعث عمر مفید کف پوش ها نیز می گردد. حفظ و نگهداری مناسب از سطوح کف مانع از هزینه های گزاف تعمیر یا تعویض کف پوش ها می گردد. وسعت بالای سطوح کف در صنایع و عدم کیفیت مناسب شیوه های سنتی نظافت شرکت های سازننده را بر آن داشت تا با تولید ماشین آلات نظافتی چون اسکرابر های صنعتی علاوه بر سرعت بخشیدن در فرآیند نظافت، کیفیت نظافت را ارتقا داده و باعث افزایش سطوح بهداشتی محیط شوند.

مزایای استفاده از اسکرابر ها در نظافت

مهمترین ویژگی اسکرابر ها در مقایسه با شیوه های سنتی سرعت و کیفیت بالای آنها می باشد. موتور های مکنده قدرتمند به کار رفته در دستگاه های اسکرابر علاوه بر جمع آوری آب روی سطح، آب بین شیار های کف پوش ها را نیز جمع آوری می نمایند. اسکرابر ها به گونه ایی طراحی شده اند که عملیات شستشو و خشک نمودن را همزمان انجام می دهند از این رو علاوه بر اینکه هیچ گونه محدودیتی در دسترسی به نقاط شسته شده ایجاد نمی کنند باعث کاهش احتمال سقوط در اثر لغزنده بودن سطوح نیز می شوند. بررسی های انجام شده نشان می دهد که بیشترین قسمت هزینه های نظافتی مربوط به بخش نیروی خدماتی می باشد، از این رو اسکرابر ها با کاهش در تعداد نیروی خدماتی باعث کاهش چشمگیری در هزینه ها می شوند.

منبع تغذیه اسکرابر های صنعتی

اسکرابر ها یا کف شوی ها بیشتر برای شستشو و نظافت سطوح داخلی استفاده می شوند از این رو برای کاهش در آلودگی محیط از نیروی برق برای تامین انرژی استفاده می نمایند. اسکرابر ها بر اساس نحوه تامین انرژی الکتریکی به دو گروه اسکرابر های کابلی و اسکرابر های باتری دار تقسیم می شوند. اسکرابر های کابلی به واسطه کابل متصل به پریز برق، هیچ محدودیتی در تامین نیروی الکتریکی ندارند.   

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :