meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی خودرو با کارواش دستی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : THERMC13/180
دستگاه واترجت صنعتی از جمله دستگاه های پر کاربرد نظافتی می باشند که با استفاده از جریان فشار قوی آب انواع سطوح را نظافت نموده و آلودگی ها را از روی سطح بر طرف می نمایند. از جمله کاربرد های گسترده این دستگاه های واترجت می توان به شستشو و نظافت بدنه خودرو اشاره نمود. شستشو و نظافت دستی خودرو ها بسیار زمان بر بوده و حجم قابل ملاحظه ایی از آب مصرف می نماید در حالی که نظافت و شستشو با کارواش های دستی حجم کمتری از آب مصرف نموده و با سرعت بیشتری سطوح بدنه خودرو ها را نظافت می نماید.

اساس کار واترجت های صنعتی

واترجت های صنعتی متشکل از موتور، پمپ، شیلنگ فشار قوی و انواع نازل های پاشش آب می باشند. فشار آب وارد شده به داخل دستگاه توسط پمپ افزایش یافته و در نهایت آب پر فشار از طریق شلنگ فشار قوی به بیرون از دستگاه هدایت شده و توسط نازل ها پاشش می گردد. آب پر فشار خارج از دستگاه توانایی بالایی در ربه زدن و جدا نمودن انواع آلودکی ها از روی سطح را دارا می باشد. دو فاکتور مهم در دستگاه واترجت، سرعت یا دبی آب خروجی و فشار آب می باشد. هر چه فشار آب بالاتر باشد توانایی بیشتری در نظافت آلودگی های عمیق تر داشته و دبی بالای آب باعث افزایش سرعت در عملیات نظافت می شود.

شوینده های فشار قوی آب گرم

شوینده های فشار قوی بر اساس دمای آب خروجی از دستگاه به دو دسته واترجت های آب گرم و واترجت های آب سرد تقسیم می شوند. واترجت های آب گرم به واسطه حرارت بالای آب توانایی ویژه ایی در نظافت انواع آلودگی های چرب و روغنی دارند. این دستگاه ها به منظور افزایش دمای آب مجهز به سیستم گرمکن می باشند. از آنجایی که ورود آب داغ به داخل پمپ باعث آسیب پمپ شده و عمر مفید دستگاه را کاهش می دهد، سیستم گرمکن همواره بعد از پمپ قرار می گیرد. کارواش های دستی آب گرم به واسطه سیستم گرمکن دستگاه، ابعاد بزرگتر و قیمت بالاتری نسبت به واترجت های آب سرد دارند.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :