meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی سطوح در صنایع غذایی با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA55K40
اسکرابر ها ماشین آلات مکانیزه ایی می باشند که برای نظافت و شستشوی سطوح طراحی شده اند. این دستگاه با استفاده از سیستم برس زنی تمامی آلودگی های چسبیده به سطوح را از سطح جدا نموده و سطوحی عاری از آلودگی ایجاد می نمایند. این دستگاه ها مجهز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف بوده و از این رو همواره از آب تمیز برای نظافت و شستشوی سطوح استفاده می نمایند. 

انواع دستگاه های اسکرابر

اسکرابر ها بر اساس نوع هدایت دستگاه به دو گروه اسکرابر های دستی و اسکرابر های سرنشین دار یا خودرویی تقسیم می شوند. اسکرابر های دستی مجهز به دسته بوده و کاربر با قرار گرفتن در پشت دستگاه آن را هدایت می نماید در حالی که اسکرابر های سرنشین دار یا خودرویی مجهز به صندلی کاربر بوده و اپراتور با قرار گرفتن بر روی صندلی دستگاه را هدایت می نماید.

مزایای استفاده از اسکرابر دستی

ابعاد اسکرابر دستی کوچکتر از مدل های سرنشین دار بوده از این رو قابلیت جا به جایی بیشتر و قدرت مانور بالاتری نسبت به مدل های سرنشین دار دارند. اسکرابر های دستی به واسطه ابعاد کوچکی که دارند، مخازن کوچکتر و وزن کمتری نسبت به نمونه های سرنشین دار دارند. کنترل پنل ساده این دستگاه ها باعث افزایش محبوبیت اسکرابر های دستی در میان کاربران شده است. بر خلاف شیوه های سنتی نظافت که باعث ایجاد محدودیت در دسترسی به نقاط شسته شده می شد، همزمانی عملیات شستشو و خشک کردن در اسکرابر ها، هیچ گونه محدودیتی در دسترسی ایجاد نمی نماید. دستگاه های کف شوی به واسطه موتور های قدرتمند و فشار رو به پایین اعمال شده بر روی برس دستگاه، توانایی ویژه ایی در ساییدن و از بین بردن انواع آلودگی های چسبیده به سطوح دارند. به منظور نظافت موثر تر یا ضد عفونی سطوح می توان از مواد شوینده در مخزن آب تمیز این دستگاه ها استفاده نمود.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :