meta name="video_type" content="video/mp4" />

بکارگیری اسکرابر خودرویی در ساختمان های تجاری

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : ARA80BM100

ساختمان های تجاری و اداری نوساز، نیاز به شست و شوی اولیه عمیق و بهداشتی سطح زمین دارند. بعلاوه پس از شروع فعالیت این مراکز، با توجه به رفت و آمد زیاد و آلودگی هایی که بر روی سطح زمین ایجاد می شود، بایستی بطور مستمر کف را پاکسازی نمود. استفاده از سطل و تی، بدلیل میزان آلودگی بالای سطوح کف، و فضای زیادی که نیاز به پاکسازی دارد، مناسب این کار نمی باشد. دستگاه کف شور صنعتی یا اسکرابر، جایگزین بسیار خوبی برای روش شست و شوی سنتی می باشد. 

اسکرابر صنعتی یا زمین شوی، آلودگی های سطح را به کمک برس های خود، برطرف کرده و پس از شست و شوی سطح با آب و مواد شوینده، بلافاصله آنرا خشک می کند. این امر سبب می شود تا سطح تمییز شده، با رفت و آمد مجدد افراد، بلافاصله نیاز به شست و شو و پاکسازی نداشته باشد. موتور های مکنده بکار رفته در دستگاه زمین شوی نیز، علاوه بر جمع آوری آب پخش شده در سطح، آب کثیف جمع شده در بین شیار کاشی ها و کف پوش ها را جمع آوری می نماید. همچنین انجام عملیات نظافت با تی، موجب مرطوب باقی ماندن سطح زمین شده و سبب افزایش احتمال خطر لغزش و افتادن افراد می شود. 


تقسیم بندی دستگاه اسکرابر

در تقسیم دستگاه های کف شوی با توجه به نحوه ی هدایت، از کف شوی دستی و خودرویی سخن به میان آمده است. در کف شوی خودرویی یا سرنشین دار، نیروی خدماتی بر روی صندلی دستگاه نشسته و اسکرابر را مشابه یک خودرو هدایت کرده و سطح زمین را پاکسازی می کند اما اسکرابر دستی با هدایت کاربر از عقب دستگاه حرکت می کند.

در ساختمان های تجاری با راهروهای عریض، از اسکرابر خودرویی استفاده می گردد تا در زمان صرفه جویی شود و نیروی خدماتی کم تر خسته شود. با انتخاب اسکرابر خودرویی با پهنای بیشتر و مخزن آب با حجم بالاتر، برای شست و شوی فضاهای  بسیار وسیع، عملیات نظافت بهتر و سریع تر صورت می پذیرد. هنگام استفاده از اسکرابر برای پاکسازی مراکز اداری و تجاری با وسعت زیاد، لازم است حجم مخازن آب تمییز و کثیف مورد توجه قرار گیرد و پس از انجام عملیات شست و شو، مخزن دستگاه از آلودگی ها، پاکسازی شود. همانگونه که در فیلم مشاهده می شود، در یک دستگاه اسکرابر با کیفیت، تخلیه ی مخزن، با رعایت موارد بهداشتی و با استفاده از یک شلنگ تخلیه به راحتی انجام می پذیرد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :