meta name="video_type" content="video/mp4" />

قدرت مانور بالای اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA55B40
استفاده از شیوه های سنتی برای نظافت سطوح وسیع کف علاوه بر اینکه بسیار زمان بر می باشد از کیفیت مناسبی نیز برخوردار نخواهد بود. از سوی دیگر وسعت بالای چنین سطوحی به تعداد زیادی نیروی خدماتی نیاز خواهد داشت که موجب افزایش هزینه ها در بخش نظافت می شوند. از این رو استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری ماشین آلات مکانیزه صنعتی چون دستگاه های اسکرابر علاوه بر تسریع در فرایند نظافت، کیفیت نظافتی ر ارتقا داده و با کاهش در تعداد نیروی خدماتی، باعث کاهش قابل ملاحظه ایی در هزینه ها می گردند.

اساس عملکرد دستگاه های اسکرابر

اسکرابر ها با استفاده از پاشش آب و سیستم برس زنی تمامی آلودگی های چسبیده به سطوح را نظافت نموده و در نهایت آب آلوده روی سطح را توسط سیستم مکش و تی نصب شده در انتهای دستگاه از روی سطوح جمع آوری می نماید. این دستگاه ها به منظور ارتقا کیفیت نظافتی مجهز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف بوده و از این رو همواره از پاشش آب تمیز برای نظافت سطوح استفاده می نماید. به منظور افزایش توان نظافتی دستگاه اسکرابر صنعتی می توان از مواد شوینده نیز در داخل مخزن آب تمیز این دستگاه ها استفاده نمود.

طبقه بندی اسکرابر ها بر اساس نوع هدایت دستگاه

اسکرابر ها بر اساس نوع هدایت دستگاه به دو دسته اسکرابر های دستی و اسکرابر های سرنشین دار یا خودرویی تقسیم می شوند. نمونه های دستی مجهز به دسته بوده و کاربر با قرار گرفتن در پشت دستگاه آن را هدایت می نماید در حالیکه نمونه های سرنشین دار یا خودرویی مجهز به صندلی اپراتور بوده و کاربر با قرار گرفتن بر روی صندلی دستگاه را هدایت می نماید.

مزایای استفاده از اسکرابر دستی

اسکرابر های دستی در مقایسه با اسکرابر های سرنشین دار ابعاد کوچکتر و وزن سبک تری داشته و از این رو قدرت مانور بالاتر و قابلیت جا به جایی بیشتری از نمونه های سرنشین دار دارند. این دستگاه ها به واسطه ابعاد کوچکی که دارند به فضای کمتری برای نگهداری نیاز داشته و بیشتر برای نظافت اماکن محدود یا متراکم به کار می روند.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :