meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی کف پیتزا فروشی بوسیله دستگاه اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA43B20
صاحبان فست فود ها و رستوران ها جهت جلب مشتری بیشتر و درآمد بهتر از روش های مختلفی استفاده می کنند. ارائه غذای با کیفیت و استفاده از کارکنان خوش برخورد از جمله این روش ها می باشد که با تمیز و خوب جلوه قرار دادن محیط، به نتیجه بهتری خواهد انجامید. امر شستشوی سطح و براق و پاکیزه نمودن آن، همچنین به بهبود مسائل بهداشتی آن مکان کمک می نماید. اسکرابر ها دستگاه های نظافت صنعتی هستند که در مدل های مختلف طراحی و تولید شده و از نظر کیفیت و سرعت نظافت چندین پله بالاتر از روش های دستی می باشند. اسکرابر ها دارای مخازن آب کثیف و تمیز جداگانه بوده و به همین دلیل آب آلوده بعد از عملیات برس زنی، در مخزن جداگانه جمع آوری شده و از انتشار آن به قسمت های دیگر جلوگیری می گردد.

کنترل و هدایت اسکرابر

کاربر جهت شست و شوی زمین بوسیله کفشور، کار دشواری نداشته و بعد از پر نمودن مخزن آب تمیز می تواند آنرا استفاده نماید. هدایت این کف شوی بسته به مدل آن می تواند متفاوت باشد. در کف شوی های دستی، کاربر از پشت دستگاه آنرا به سمت نقاط مختلف هدایت می کند. همچنین بعد از طی یک مسافت، کاربر با چرخش دسته این کف شوی، آنرا به راحتی چرخانده و مسیر برگشت را شستشو می دهد. در مدل های خودرویی زمین شوی، کاربر به مانند خودرو از فرمان و کنترل های دستگاه جهت هدایت آن و شستشوی سطح استفاده می نماید.

اندازه و شکل تی و برس اسکرابر

شکل تی و برس اسکرابر نقش مهمی در عملکرد و بازدهی آن ایفا می کند. به نظر می رسد پهنای برس ها و تی می بایست با وسعت سطح مورد شست و شو متاسب باشد، در حالیکه در انتخاب دستگاه اسکرابر علاوه بر این نکته، باید به دسترسی آن به تمامی نواحی سطح و عبور آن از ورودی ها توجه نمود. انتهای تی این کفشوی نیز باید به گونه ای باشد که آب آلوده به خوبی از سطح جمع آوری شود و زمین خشک شود. بکارگیری تی های مستقیم بر روی سطوح صاف عملکرد مناسبی ارائه می دهد اما برای سطوح ناهموار استفاده از تی های انحنا دار که آب را به خوبی به سمت مرکز تی و محل مکش هدایت می کنند، مناسب تر است.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :