meta name="video_type" content="video/mp4" />

استفاده از اسکرابر در نظافت سالن غذاخوری

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA55K40

نظافت و رعایت اصول بهداشتی در اماکنی چون سالن های غذا خوری و رستوران ها از اهمیت ویزه ایی بر خوردار می باشند. از آنجایی که این اماکن ارتباط مستقیمی با مواد غذایی و خوراکی و در نهایت سلامت افراد دارند، رسیدگی به امور نظافتی و تامین سطوح بهداشتی یکی از اصلی ترین عوامل در رشد کسب و کار و جذب مشتریان می باشد. بی شک استفاده از شیوه های سنتیمانند تی کشی دستی قادر به تامین نیاز های نظافتی محیط نبوده و نیم تواند کیفیت درخور توجه ای داشته باشد، این در حالی است که استفاده از شیوه های وین و به کار گیری دستگاه های کفشوی یا اسکرابر صنعتی شستشو و نظافت سطوح کف را در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ممکن به انجام می رساند.  

ساز و کار دستگاه اسکرابر

اسکرابر یا کفشوی صنعتی دستگاهی کاکملا مکانیزه برای شستشو و نظافت کفپوش ها می باشد که با استفاده از سیستم برس زنی و پاشش آب تمامی آلاینده ها را از روی سطوح شستشو می دهد. استفاده از موتور مکنده در ساختار دستگاه اسکرابر و همچنین تی نصب شده در بخش انتهایی دستگاه، وظیفه جمع آوری کامل آب الوده ناشی از شستشو را بر عهده داشته و در نتیجه سطوحی کاملا خشک و عاری از آلودگی بر جای می گذارد.

انواع دستگاه های اسکرابر صنعتی

اسکرابر های صنعتی به منظور تامین نیاز های نظافتی محیط هایی با مساحت های گوناگون در دو نوع اسکرابر های خودرویی و اسکرابر های دستی طراحی و تولید می شوند. نمونه های دستی اسکرابر ابعاد کوچک تری از نمونه های خودرویی داشته و از این رو برای شستشو و نظافت معابر باریک و متراکم گزینه ای مناسب می باشند. در مقابل نمونه های خودرویی اسکرابر مجهز به صندلی بوده و با داشتن پهنای کاری بالا و مخازن با ظرفیتی بیشتر گزینه های مناسبی برای شستشوی سطوح محیط های وسیع می باشند. توجه به ویژگی های محیط نظافتی و همچنین تنتاسب آب با مدل دستگاه تاثیر بسزایی در میزان بهره وری و کارآمدی دستگاه دارد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :