meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت محوطه کارخانه با دستگاه سوییپر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : RCM گروه : سوییپر کد محصول مربوط : DUEMILA

محوطه انبارها، کارخانه ها و کارگاه ها به دلایل متعدد از جمله انجام فعالیت های صنعتی، انتقال و جا به جایی مواد اولیه، محصولات و ... سرشار از آلودگی و گرد و خاک خواهد بود. حجم و شدت آلودگی و گرد و خاک به نوع کاربری آن محیط صنعتی بستگی دارد و اگر مقدار آلاینده ها شدید باشد برای جمع آوری آن ها می بایست از دستگاه های مکانیزه نظافتی استفاده نمود زیرا به کار گیری شیوه های دستی علاوه بر این که مستلزم صرف وقت و انرژی فراوان است، باعث پخش شدن گرد و خاک در هوا و آسیب رسیدن به نیروهای انسانی و دیگر کارکنان می شود. سوییپر صنعتی از مهم ترین و کارآمدترین تجهیزاتی می باشد که جهت نظافت حرفه ای محیط های صنعتی به کار می رود.

کارایی سوییپر صنعتی کابین دار

دستگاه های سوییپر صنعتی به منظور نظافت سطح زمین در محیط های وسیع طراحی و ساخته شده اند. محیط های صنعتی به طور عمده را محوطه های بزرگی هستند که سوییپرها به دلیل برخورداری از ساختاری صنعتی جهت استفاده در این مراکز بسیار مناسب می باشند. برخی از انواع دستگاه های سوییپر صنعتی مجهز به کابین راننده هستند که به این ترتیب در شهرهای مختلف با هر نوع شرایط آب و هوایی امکان به کارگیری آن ها وجود دارد. سویپر صنعتی یا جاروب خیابانی با دارا بودن سیستم مکانیکی و مکشی قدرتمند زباله ها و آلودگی های سخت سطح زمین را به خوبی جمع آوری می کند.

مزیت های استفاده از سوییپر صنعتی یا جاروب خیابانی

تجهیزات مکانیزه نظافتی مانند دستگاه سوییپر تحولی شگرف در زمینه نظافت مراکز صنعتی و حتی غیر صنعتی به وجود آورده اند. با استفاده از دستگاه سوییپر صنعتی جمع آوری حجم وسیعی از آلودگی ها در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام می رسد و تعداد نیروهای انسانی نیز کاهش پیدا می کند، به این معنا که یک کاربر هدایت دستگاه را بر عهده گرفته و هیچ گونه فشار و خستگی به کاربر وارد نخواهد شد و در نتیجه هزینه های مربوط به آن ها کاهش و بهره وری آنان افزایش می یابد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :