meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی کف کارگاه نیمه صنعتی با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA35K10

کارگاه های نیمه صنعتی و آموزشی دارای تجهیزات و ماشین آلات صنعتی هستند که وجود آلودگی و گرد و خاک در محیط می تواند بر عملکرد آن ها تأثیر نامطلوب داشته باشد. در بسیاری از موارد وجود آلودگی و گرد و غبار در محیط می تواند سلامت کارکنان را با خطر مواجه کند. بنابراین یک راه کار ساده و در عین حال کاملاً مؤثر برای جلوگیری از باقی ماندن آلاینده ها در محیط نظافت پیوسته و صحیح محیط به ویژه سطوح کف می باشد. با شستشوی اصولی سطح زمین نه تنها مقدار زیادی از آلودگی ها از بین می رود بلکه از انتقال آن از نقطه ای به نقطه دیگر ممانعت به عمل می آید. شیوه اصولی برای نظافت سطوح کف استفاده از دستگاه اسکرابر صنعتی می باشد.

اسکرابر دستی با ساختاری منسجم

زمین شور صنعتی کابلی با هدایت دستی جهت شستشوی سطوح کف در محیط های کوچک و متوسط مناسب می باشد. این رده از دستگاه های اسکرابر به دلیل برخورداری از ابعاد جمع و جور به آسانی جا به جا شده و مورد استفاده قرار می گیرند. علاوه بر وزن پایین طراحی ارگونومیک اسکرابر است که استفاده از آن را برای کاربران رضایت بخش تر می سازد؛ کف شوی صنعتی دسته ای تاشونده دارد و کاربر متناسب با شرایط خود آن را تنظیم نماید. اسکرابر بر خلاف شیوه های دستی آلودگی ها را به طور کامل از محیط حذف می گرداند.

ویژگی های دستگاه اسکرابر

یک کفشوی صنعتی به گونه ای طراحی و ساخته شده است که تمامی اجزا و قطعات از کیفیت بالایی برخوردار هستند. بدنه آن دو جداره بوده و اجزای دستگاه زمین شوی صنعتی مطابق با استانداردهای صنعتی قابل جداسازی می باشد. دستگاه های اسکرابر دستی دارای قدرت پاک کنندگی زیاد، قدرت مانور بالا و موتور مکنده پر قدرت هستند که با داشتن مخازن آب تمیز و کثیف مستقل از هم و هم چنین تی هلالی شکل در بخش انتهایی دستگاه کیفیت شستشو و تمیزی به بهینه ترین حالت ممکن می رسد. بنابراین یک کارگاه صنعتی یا نیمه صنعتی با استفاده از اسکرابر تمیز و پاکیزه می گردد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :