meta name="video_type" content="video/mp4" />

کاربرد پولیشر در شستشوی سطوح سخت

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : پولیشر کد محصول مربوط : BIONIC
نظافت سطوح کف چه در اماکن صنعتی و چه در اماکن تجاری و مسکونی به منظور افزایش عمر کف پوش ها بسیار مهم می باشد. در شستشو و نظافت کف پوش های به کار رفته در اماکن مختلف بسته به شرایط محیطی و جنس کف پوش ها و نیاز های نظافتی محیط، می توان از دستگاه های متنوعی استفاده نمود. انتخاب دستگاه مناسب نقش مهمی در کیفیت نظافت و بهره وری دستگاه نظافتی دارد. پولیشر ها یا کف ساب ها از جمله دستگاه های مکانیزه می باشند که تشابه زیادی به دستگاه های اسکرابر یا کف شوی ها دارند. از این رو انتخاب صحیح دستگاه در نظافت می تواند تاثیر قابل ملاحظه ایی در تامین نیاز های نظافتی داشته باشد. 

عملکرد دستگاه پولیشر

پولیشر ها دستگاه هایی مکانیزه می باشند که برای لایه برداری و صیقل دادن و جل دهی به سطوح کف به کار می روند. این دستگاه ها مجهز به یک برس دیسکس بوده و با چرخش برس دوار موجب درخشندگی و جلا دهی به سطوح می شوند. فشار رو به پایین اعمال شده بر روی برس دستگاه موجب افزایش توان لایه برداری دستگاه می شود. اگر چه این دستگاه ها برای صیقل دادن و افزایش جلای سطوح طراحی شده اند اما با تعویض برس ها توانایی بالایی در لایه برداری از سطوح و کف سابی دارند. 

تفاوت های دستگاه پولیشر و دستگاه اسکرابر

ابعاد دستگاه های پولیشر بسیار کوچک تر از دستگاه های اسکرابر می باشد و از این رو در اماکنی که به دلیل تراکم بالا و یا پهنای کم درب های ورودی و معابر محیط، امکان استفاده از دستگاه اسکرابر وجود نداشته باشد، از دستگاه های پولیشر به منظور نظافت محیط استفاده می شوند. فشار رو به پایین اعمال شده بر روی برس در دستگاه های پلیشر بسیار بالاتر از دستگاه های اسکرابر بوده و از این رو توانایی بالایی در لایه برداری سطوح داشته و برای نظافت و شستشوی سطوح سخت کارآیی ویژه ایی دارند. پولیشر ها بر خلاف دستگاه های اسکرابر فاقد موتور مکنده و مخزن آب کثیف می باشند، از این رو برای جمع آوری آب آلوده ناشی از شستشو توسط دستگاه های پولیشر از جاروبرقی های آب و خاک استفاده می شود.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :