meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت انبار با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : ARA80BM100
نظات سنتی اماکن وسیعی چون انبار ها به شیوه سنتی بسیار زمان بر بوده و هزینه های هنگفتی در بر دارد. جایگزینی شیوه های سنتی نظافت با روش های نوین و تجهیزات مکانیزه ایی چون اسکرابر ها گزینه مناسبی برای نظافت چنین اماکنی می باشد. سرعت نظافت با دستگاه های اسکرابر بسیار بالاتر از شیوه های سنتی بوده و با ارتقا کیفیت نظافت موجب افزایش بهره وری و سودآوری می شوند.

اساس عملکرد دستگاه های اسکرابر

مخازن مجزای آب تمیز و آب کثیف، برس دیسکی، موتور مکنده و تی اجزای اصلی دستگاه اسکرابر صنعتی می باشند. این دستگاه ها با پاشش آب بر روی سطوح و چرخش دورانی برس دیسکی تمام گرد و خاک و آلاینده های چسبیده به سطوح را نظافت نموده و با مکش آب کثیف ناشی از شستشو سطوحی خشک و عاری از آلودگی ایجاد می نمایند. دستگاه های اسکرابر بر اساس نوع هدایت دستگاه به دو دسته اسکرابر های دستی و اسکرابر های سرنشین دار یا خودرویی تقسیم می شوند.

اسکرابر های دستی

در این مدل از اسکرابر ها کاربر در پشت دستگاه اسکرابر قرار گرفته و به واسطه دسته تعبیه شده در بدنه اسکرابر آن را هدایت می نماید. ابعاد این کف شوی ها از نمونه های خودرویی کوچک تر بوده و کاربرد بیشتری در نظافت اماکن کوچک و معابر باریک و متراکم دارند. 

اسکرابر های سرنشین دار

کف شوی های سرنشین دار مجهز به صندلی اپراتور بوده و کاربر با قرار گرفتن بر روی صندلی دستگاه اسکرابر را هدایت می نماید. یهنای شستشو و ابعاد این مدل از اسکرابر ها نسبت به نمونه های دستی بیشتر بوده و از این رو برای نظافت اماکن وسیع کاربرد ویژه ایی دارند.

مزایای استفاده از اسکرابر سرنشین دار

از آنجایی که در این مدل از اسکرابر ها کاربر بر روی دستگاه نشسته و عملیات نظافت را انجام می دهد، کمتر خسته شده و توانایی بیشتری برای انجام نظافت داشته و در نتیجه موجب افزایش راندمان کاری و بهره وری دستگاه می گردد. این دستگاه ها به واسطه پهنای شستشوی بزرگی که دارند موجب تسریع در عملیات نظافت و کاهش زمان لازم برای نظافت و شستشوی سطوح می شوند. دستگاه های اسکرابر با کاهش در تعداد نیروی خدماتی و تسریع درعملیات نظافت، موجب کاهش چشمگیری در هزینه ها می شوند.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :