meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستن سطوح صنایع با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA55BM40
کارخانه و صنایع تولیدی به واسطه نوع فعالیتی که دارند مستعد انواع آلودگی ها بوده و از این رو نظافت و رسیدگی به سطوح کف و ماشین آلات صنعتی نه تنها موجب افزایش طول عمر مفید کف پوش ها و دستگاه ها می گردد بلکه به واسطه ارتقا سطوح بهداشتی، سلامت افراد حاضر و شاغل در این محیط ها را تامین نموده و تاثیر بسزایی در کیفیت محصولات و عملکرد دستگاه ها و تجهیزات خواهد داشت. مسلم است که ماهیت آلاینده های این اماکن و وسعت بالای سطوح مانع از به کار گیری شیوه های سنتی یا همان تی کشی دستی برای نظافت موثر این محیط ها می باشد. استفاده از شیوه های نوین و دستگاه هایی چون اسکربر یا کف شوی صنعتی علاوه بر تسریع و تسهیل در فرآیند نظافت چنین اماکنی، موجب ارتقا کیفیت نظافت شده و گزینه مناسبی برای جایگزینی با شیوه های دستی و سنتی می باشد. 

اساس عملکرد دستگاه اسکرابر

دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف، برس دیسکی، موتور مکنده و تی اجزای اصلی دستگاه های اسکرابر یا همان کف شوی های صنعتی می باشند. این دستگاه ها با پاشش آب و چرخش برس دیسکی تمامی آلودگی های چسبیده به سطوح و گرد و خاک نشست کرده بر روی سطوح را شستشو داده و سپس با مکش کامل آب آلوده ناشی از شستشو، سطوحی خشک و عاری از آلودگی بر جای می گذراند. 

ویژگی های اسکرابر دستی 

اسکرابر های دستی به واسطه ابعاد کوچکی که دارند، قابلیت جا به جایی و قدرت مانور بالایی دارند. این مدل از دستگاه های کف شوی مجهز به موتور حرکتی بوده و از این رو کاربر بدون اعمال نیرو، تنها وظیفه هدایت دستگاه را بر عهده خواهد داشت. دستگاه های کف شوی دستی به واسه ابعاد کوچکشان به فضای کمی برای نگهداری نیاز دارند. استفاده از پلی اورتان فشرده در ساخت بدنه دستگاه های کف شوی موجب افزایش مقاومت این دستگاه ها در برابر ضربات احتمالی شده است.  

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :