meta name="video_type" content="video/mp4" />

مکش روغن با غلظت بالا توسط مکنده صنعتی تخصصی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Delfin گروه : جاروبرقی صنعتی کد محصول مربوط : TECNOIL150MP

در بسیاری از کارخانه ها و کارگاه های صنعتی استفاده از روغن به دلایل گوناگون رواج دارد و بنابراین گاهی جمع آوری این مواد ضرورت پیدا می کند. مواد روغنی می تواند شامل روان کننده ها، گریس، روغن خنک کننده، مشتقات نفتی و ... باشد که جمع آوری آن ها در مراکز صنعتی چالشی بزرگ به شمار می آید. در برخی موارد، مواد روغنی قابل بازیابی و استفاده دوباره هستند و در موارد دیگر نیز به آلودگی تبدیل می شوند، بنابراین اگر به شیوه مناسب جمع آوری گردند، بازیابی مواد و دفع صحیح آن ها امکان پذیر خواهد شد. به منظور آسان ساختن جمع آوری مایعات روغنی مکنده صنعتی تخصصی طراحی و ساخته شده است که چنین موادی را با قدرت بالا مکش می کند.

مکنده صنعتی تخصصی مایعات روغنی

با پیشرفت علم و فناوری می توانیم تحولی بزرگ در زمینه تجهیزات نظافت صنعتی نیز پدید آمده است و نمونه آن ساخت دستگاه های تخصصی مکش مایعات روغنی می باشد که بسیاری از مشکلات مراکز صنعتی را از میان برداشته است. با استفاده از این دستگاه حجم بالایی از مایعات به ویژه مایعات روغنی به سرعت مکش می شود. جاروبرقی صنعتی با برخورداری از طراحی مهندسی و ساختار صنعتی مایعات روغنی را به خوبی مکش می کند و به صافی تجهیز گردیده است که مواد جامد مکش شده را از روغن جدا سازی می نماید.

جاروبرقی صنعتی ابزاری کارآمد در صنایع

دستگاه های جارو برقی صنعتی تخصصی برای مکش مایعات روغنی دارای موتور مستقلی می باشد که به منظور تخلیه مایع جمع آوری شده، تعبیه گردیده است. به این ترتیب مواد روغنی مکش شده، به آسانی در محل مورد نظر تخلیه خواهد شد. مکنده صنعتی شاسی تمام فولادی داشته و بدنه آن به طورکامل پوششی از رنگ اپوکسی دارد که همین امر سبب افزایش مقاومت و کارایی مکنده می گردد. خرطومی مکنده صنعتی تخصصی در برابر روغن مقاومت داشته و علاوه بر آن به اندازه ای مستحکم است که امکان جمع آوری براده های فلزی تیز و برنده را فراهم می آورد.

تگ ها :

لجن کش

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :