meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت صنعتی با جاروبرقی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Delfin گروه : جاروبرقی صنعتی کد محصول مربوط : DM40SGA
نظافت و جمع آوری آلاینده های نشست کرده بر روی سطوح علاوه بر اینکه جلوه های یصری محیط را کاهش می دهد، با نشست بر روی محصولات و دستگاه ها، تاثیر بسزایی در کاهش کیفیت محصولات و کاهش عمر مفید تجهیزات و ماشین آلات دارد. عدم نظافت به موقع و مناسب سطوح و جمع آوری موثر و با کیفیت ذرات گرد و غبار نقش مهمی در بهبود کیفیت سلامت محیط و ارتقا بهره وری دارد. مسلم است که استفاده از شیوه های دستی نظافت و جاروکشی دستی با انتشار ذرات ریز گرد و غبار در فضای پیرامون همراه بوده و علاوه بر این توانایی لازم و کافی در  جمع آوری موثر و با کیفیت آلاینده ها را ندارد، از این رو استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مکانیزه ایی چون مکنده ها یا جاروبرقی ها بهترین گزینه در نظافت و جمع آوری گرد و غبار می باشد. 

ویژگی های جاروبرقی نیمه صنعتی

مکنده های نیمه صنعتی به واسطه استفاده از موتور ها و پمپ های تقویت شده در مقایسه با دستگاه های تجاری جاروبرقی قدرت بیشتری در جمع آوری ذرات و آلاینده ها دارند. این دستگاه ها به واسطه تجهیز به سیستم های فیلتراسیون قدرتمند، مانع از انتشار گرد و غبار ریز در هوای پیرامون می شوند. استفاده از فولاد در ساخت بدنه این جاروبرقی ها، عمر مفید دستگاه را افزایش داده و آن را در برابر شرایط سخت کاری مقاوم می سازد. 

مزایای استفاده از جاروبرقی نیمه صنعتی در نظافت 

کیفیت و سرعت بالای این دستگاه ها در جمع آوری ذرات آلاینده یکی از مهم ترین ویژگی های این دستگاه ها می باشد، جمع آوری آلاینده های سطحی بدون انتشار آنها در فضای پیرامون نیز از دیگر ویژگی های مهم این دستگاه ها می باشد که نقش مهمی در ارتقا کیفیت نظافت و تامین سلامت افراد دارد. استفاده از سیستم های فیلتراسیون قدرتمند در این دستگاه ها مانع از باز نشر مجدد آنها در محیط می گردد. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :