meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت موثر و با کیفیت در صنایع غذایی با واترجت

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Kranzle گروه : واترجت صنعتی کد محصول مربوط : QUADRO599TST
شستشوی تاسیسات و تجهیزات در صنایع غذایی اهمیت ویزه ایی دارد. از آنجایی که این صنایع در ارتباط مستقیم با سلامت افراد جامعه می باشند، شستشو و نظافت آنها امری ضروری بوده و ضامن سلامت و حفظ کیفیت محصولات تولیدی می باشد. مسلما صنایع غذایی به واسطه ارتباط مستفیمی که با سلامت افراد جامعه دارند، نیازمند سطوح استاندارد های بالاتری نیاز داشته و از این رو استفاده از دستگاه های واترجت صنعتی گزینه ای مناسب برای شستشو و نظافت در این محیط ها می باشد.

ویژگی های واترجت صنعتی

واترجت صنعتی دستگاهی مکانیزه و صنعتی برای شستشو و نظافت آلاینده ها از روی انواع سطوح افقی و عمودی می باشد که با استفاده از شیوه های مکانیزه موجب تسریع و تسهیل در امر شستشو و نظافت می گردد. این دستگاه ها با استفاده از پاشش پر فشار آب موجب حذف لایه های عمیق آلودگی از روی سطوح افقی و عمودی می گردد. واترجت صنعتی به منظور افزایش فشار آب رودی به داخل دستگاه و در نهایت پاشش پر فشار اب بر روی سطوح هدف مجهز به پمپ های فشار قوی و قدرتمند می باشند. آب پر فشار پس از عبور از داخل پمپ دستگاه از طریق شیلنگ فشار قوی، لنس ها و نازل ها بر روی سطوح هدف پاشش می گردد. 

انواع واترجت های صنعتی 

واترجت های صنعتی بر اساس دمای آب خروجی به دو دسته واترجت های آب گرم و آب سرد تقسیم می شوند. واترجت های آب گرم به منظور افزایش دمای اب خروجی مجهز به سیستم گرمکن بوده و همین موضوع منجر به افزایش وزن و ابعاد دستگاه در مقایسه با نمونه های آب سرد می گردد. مدل های آب گرم به واسطه استفاده از حرارت های بالای آب از توان ویژه ای در شستشو و نظافت لایه های چرب و روغنی آلاینده ها برخوردار بوده و از این رو کارآیی ویژه ای در صنایع غذایی دارند. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :