meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی سطوح با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA66BM60
شستشو و نظافت سطوح کف یکی از دشوارترین و زمان برترین امور در عملیات نظافت می باشد. تردد بالا بر روی سطوح کف و نشست گرد و خاک بر روی این سطوح یکی از اصلی ترین عوامل در آلودگی این سطوح می باشد، شستشو و نظافت سطوح کف با استفاده از شیوه های سنتی نه تنها نمی تواند کیفیت مطلوبی داشته باشد، بلکه بسیار زمان بر بوده و به تعداد زیادی نیروی خدماتی نیاز داشته و همین امر موجب تحمیل هزینه های هنگفتی بر دوش صاحبان و مدیران کسب و کار می گردد. با توجه به موارد مطرح شده، استفاده از دستگاه ها و ماشین الات مکانیزه ایی چون دستگاه های اسکرابر نه تنها نظافت موثر و با کیفیت را در زمان کوتاه تری انجام می دهد بلکه با کاهش در تعداد نیروی خدماتی تاثیر بسزایی در کاهش هزینه ها دارد. 

ویژگی های دستگاه اسکرابر 

اسکرابر یا همان کف شوی صنعتی با استفاده از پاشش اب و سیستم برس زنی تمامی آلودگی های چسبیده به سطوح را از روی کف پوش ها جدا نموده و نظافت می نماید. تجهیز این دستگاه به مخازن مجزای آب تمیز و آب کثیف با ظرفیت 60 لیتر، نه تنها موجب ارتقا کیفیت نظافت می شود بلکه به واسطه ظرفیت بالای مخازن و کاهش دفعات تعویض و تخلیه مخازن در حین انجام عملیات نظافت، نقش موثری در کاهش زمان دارد. استفاده از دو برس دیسکی در این مدل از اسکرابر ها و افزایش پهنای شستشو تا 660 میلی متر تاثیر بسزایی در افزایش سرعت نظافت و در نتیجه کاهش زمان دارد. 

مزایای استفاده از دستگاه های کف شوی به جای شیوه های سنتی نظافت 

همانطور که پیش تر اشاره شد، استفاده از دستگاه های مکانیزه ایی چون اسکرابر ها، موجب کاهش چشمگیر در زمان لازم برای نظافت می گردد. کاهش در تعداد نیروی خدماتی و در نتیجه کاهش هزینه ها از دیگر مزایای استفاده از این دستگاه ها می باشد. از آنجایی که دستگاه های کف شوی صنعتی همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو استفاده می نمایند، علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب، مانع از انتشار آلودگی ها به سایر نقاط می شوند. همزمانی عملیات شستشو و خشک نمودن در این کف شوی ها مانع از ایجاد محدودیت در دسترسی افراد به نقاط شسته شده می گردد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :