meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت لابی ساختمان با جاروبرقی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Kranzle گروه : جاروبرقی صنعتی کد محصول مربوط : VENTOS30E/L
لابی ساختمان های مسکونی معمولا به خاطر تردد بالای افراد و نزدیکی به فضای بیرون مملو از گرد و غبار و ذرات نشست کرده بر روی سطوح می باشد. از این رو نظافت و جمع آوری ذرات آلاینده این مکان ها علاوه بر تامین سلامت افراد ساکن در ساختمان، موجب افزایش جلوه های بصری محیط شده و آرامش را برای ساکنین ساختمان فراهم می کند. جاروبرقی های تجاری دستگاه هایی مناسب برای نظافت چنین اماکنی بوده و علاوه بر تسریع در فرآیند نظافت موجب ارتقا کیفیت نظافتی نیز می شوند. 

عملکرد دستگاه جاروبرقی تجاری

سیستم عملکرد تمامی انواع دستگاه های جاروبرقی مشابه یکدیگر بوده و در تمامی آنها، موتور مکنده دستگاه با تخلیه هوای داخل مخزن و ایجاد فشار منفی نسبت به فضای بیرون، موجب انتقال گرد و خاک و ذرات آلاینده به داخل مخزن دستگاه می گردد. دستگاه های جاروبرقی با استفاده از سیستم های فیلتراسوین قدرتمند، تمامی ذرات آلایینده را به دام انداخته و با عبور هوای پاک مانع از انتشار مجدد آلودگی ها در محیط می شوند. قدرت مکش و سرعت مکش دو فاکتور مهم و کلیدی در دستگاه های جاروبرقی می باشند. هر چه قدرت مکش بالاتر باشد، دستگاه جاروبرقی توانایی بیشتری در مکش ذرات چگال تر خوهد داشت و هر چه سرعت مکش بالاتر باشد، سرعت انجام عملیات نظافت افزایش می یابد.

مزایای استفاده از جاروبرقی های تجاری

جمع آوری و نظافت محیط با استفاده از جاروبرقی های تجاری بسیار آسانتر و سریعتر از شیوه های سنتی می باشد. حتی نمونه های آب و خاک جاروبرقی ها علاوه بر مکش مواد خشک و جامد توانایی جمع آوری انواع مایعات را نیز دارا می باشند. از آنجایی که این دستگاه آلاینده ها و گرد و خاک را در داخل مخزن ذخیره می نمایند، تخلیه و انتقال آلاینده ها بسیار آسانتر از شیوه های ستی می باشد. موتور های توربینی به کار رفته درمدل های پیشرفته جاروبرقی تجاری امکان کار مداوم و پیوسته را داشته و هیچ گونه محدودیتی در انجام عملیات نظافتی نخواهند داشت.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :