meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت انواع سطوح با فرش شوی صنعتی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Santoemma گروه : فرش و موکت شوی کد محصول مربوط : NIKITA
کف پوش های سخت و نرم به کار رفته در فضای داخلی و خارجی ساختمان ها به علت تردد بالای افراد و مجاورت با هوای آلوده و نزولات جوی بسیار آلوده می باشند. از این رو نظافت و شستشوی این سطوح یکی از دغدغای اصلی صاحبان و مدیران ساختمان ها می باشد. اگر چه در دنیای پیشرفته امروزی استفاده از شیوه های سنتی نظافت توانایی لازم برای مرتفع نمودن نیاز نظافتی چنین اماکنی را ندارد، اما استفاده از شیوه های نوین و دستگاه های مکانیزه پاسخ مناسبی به نیاز های نظافتی در این اماکن می باشد. در این میان استفاده و به کار گیری دستگاه های چند منظوره ایی چون فرش و موکت شوی صنعتی که با استفاده از وسایل جانبی مختصر علاوه بر نظافت سطوح نرم موکت ها و فرش ها توانایی شستشو و نظافت سطوح سختی چون سنگ ها و سرامیک ها را دارد، علاوه بر ارتقا کیفیت و سرعت نظافت نسبت به شیوه های سنتی، تاثیر قابل ملاحظه ایی در کاهش هزینه ها خواهد داشت. 

آشنایی با دستگاه فرش و موکت شوی صنعتی

فرش و موکت شوی صنعتی با استفاده از پاشش آب و برس غلطکی به کار رفته در ساختار دستگاه تمامی آلودگی های نفوذ کرده به داخل الیاف فرش و موکت را بیرون کشیده و بدون ایجاد آسیب به بافت فرش و موکت آنها را نظافت می نماید. بهره گیری از دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف و پاشش آب تمیز در این دستگاه ها، موجب ارتقا کیفیت نظافتی می شود. در نهایت آب آلوده ناشی از شستشو توسط موتور مکنده به کار رفته در سسیستم دستگاه به داخل مخزن آب کثیف منتقل می شود. از آنجایی که این دستکاه ها معمولا در فضای داخلی به کار گرفته می شوند منبع تغذیه آنها انرژی الکتریکی می باشد. ظرفیت مخازن آب تمیز و کثیف، پهنای شستشوی برس و قدرت مکش موتور مکنده نقش مهمی در نظافت موثر و با کیفیت این دستگاه دارند. 

مزایای استفاده از دستگاه مبل شوی و موکت شوی

استفاده از مواد شوینده در مخزن آب تمیز این دستگاه ها، کیفیت نظافتی را ارتقا داده و با مکش حداکثری آب توسط موتور مکنده، زمان لازم برای خشک شدن را به کمتر از یک ساعت کاهش می دهد در نتیجه موجب تسریع در فرآیند خشک شدن می گردد. استفاده از تی مخصوص سطوح سخت، امکان نظافت سطوح سخت و مسطحی چون سطوح سنگی را فراهم نموده و عملا دستگاه را به یک اسکرابر تبدیل می نماید.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :