meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی آسان فرش با دستگاه فرش و موکت شوی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Santoemma گروه : فرش و موکت شوی کد محصول مربوط : CHARIS

اماکن مذهبی و زیارتی مانند مساجد، حسینیه ها، حرم های متبرکه، نمازخانه و ... به طور معمول از فرش و موکت پوشیده شده اند. آمد و شدهای فراوان به کثیف شدن فرش ها منجر می شود و از آن جایی که فرش و موکت الیاف زیادی دارند، آلودگی به عمق این تار و پود رخنه کرده و در آن باقی می مانند که با کاهش سطح تمیزی محیط، ظاهر نازیبا و بوی نامطبوع همراه است. در چنین شرایطی شستشوی فرش و موکت بهترین گزینه برای تمیزی آن خواهد بود اما این امر مصرف آب زیادی را به دنبال دارد و در کنار آن فشار و زحمت زیادی به نیروهای انسانی وارد می شود. با استفاده از دستگاه فرش و موکت شوی مکانیزه فرآیند شستشو بهترین و کارآمدترین شیوه به شمار می آید.

دستگاه فرش شور و موکت شور

دستگاه مکانیزه مخصوص شستشوی فرش و موکت با عنوان فرش و موکت شوی دارای یک سامانه برس زنی است که در محیط هایی با مساحت متوسط شستشوی فرش و موکت را انجام می دهد. فرش شور مکانیزه در کنار سیستم برس زنی مجهز به سامانه مکش می باشد که آب و آلودگی را از عمق تار و پود فرش مکش می کند. این دستگاه از قابلیت پاشش محلول شوینده (ترکیب آب و ماده شوینده) برخوردار بوده و میزان پاشش آن جهت شستشوهای عمیق و هم چنین شستشوهای روزمره با رطوبت پایین قابل تنظیم است.

ویژگی های فرش و موکت شوی

در طراحی و تولید دستگاه مکانیزه فرش شوی قطعاتی با کیفیت بالا به کار رفته است که نتیجه آن عملکرد بی نظیر و کیفیت بالای شستشو می باشد. ارتفاع برس یا برس های این دستگاه متناسب با شدت آلودگی تنظیم می شود و به این ترتیب شستشو به بهترین شکل انجام می گیرد. فرش و موکت شوی ساختاری کاربر پسند دارد به صورتی که به آسانی قابل استفاده بوده و فرآیند سرویس و نگهداری آن آسان است.

 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :