meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشو و نظافت فرش و موکت هتل

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Santoemma گروه : فرش و موکت شوی کد محصول مربوط : SHARONB
هتل ها و مهمان پذیر ها دارای کفپوش فرش یا موکت هستند که روزانه در معرض آلودگی های زیادی هستند. با توجه به این که میهمانان و مسافران در این محیط ها رفت و آمد می کنند بنابراین باید توجه ویژه ای به نظافت و زیبایی آن ها داشت. بنابراین باید به طور روزانه نظافت و گردگیری شوند و تمامی سطوح عاری از هر نوع آلودگی و لکه شوند. یکی از بخش هایی که آلودگی زیادی به خود می گیرد و نظافت آن کار آسانی نیست، کفپوش های فرشی و موکتی هستند. فرش و موکت را نمی توان به طور روزانه شستشو نمود و فقط عمل جارو زدن آن ها انجام می شود، بنابراین گرد و غبار به مرور در آن ها نفوذ می کند و همچنین لکه های حاصل از ریختن مواد بر روی آن ها باقی می ماند. پس نظافت این کفپوش ها در دوره های زمانی طولانی انجام می پذیرد. به همین دلیل می توان از دستگاه های مکانیزه جدید استفاده نمود تا با بهترین نحو بتوان آن را شستشو نمود. این دستگاه با آسان نمودن عمل شستشو باعث می شود کفپوش ها در دوره های زمانی کوتاه تری شستشو و نظافت نمود.

چگونگی عملکرد دستگاه فرش و موکت شوی

عملیات شستشو در چد مرحله انجام می شود:
1- پاشش مواد شوینده: پاشش مواد شوینده عمل پیش شستشوی است. مواد شوینده به  صورت فم بر روی سطح پاشش می شود
2- گذشت زمان مناسب: باید زمان مناسبی از ماندن فوم بر روی سطح بگذرد تا ماده شوینده در سطح اثر کرده و اثر آن چن برابر شود.
3- برس زنی: دستگاه با یک برس رولی شکل باعث می شود مواد و آلودگی ها از فرش بیرون آید. این برس ها هیچ آسیبی به فرش نمی رسانند.
4- مکش مواد: این مرحله آخرین مرحله است که آلودگی های بیرون آمده از فرش را مکش می کند و توانایی خشک کردن سطح را تا 80 درصد دارد. بنابراین زمان زیادی برای خشک شدن لازم ندارد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :