meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی مبلمان خانگی با استفاده از دستگاه مبل شوی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Santoemma گروه : مبل شوی کد محصول مربوط : SABRINAFOAM

مبلمان خانگی از جمله وسایلی هستند که تا حد زیادی مورد استفاده قرار می گیرند. مبل و صندلی ها چون در معرض گرد و خاک و همچنین تماس با افراد و لباس ها هستند به مرور زمان کثیف شده و رنگ تیره ای به خود می گیرند. همچنین ممکن است به علت ریختن خوراکی ها و برخی مواد دیگر بر روی مبل ها باعث چسبنده یا چرب شدن آن ها شوند. مشکل اصلی این جا است که شستشوی مبل ها کار آسانی نبوده و تعویض آن ها نیز بسیار هزینه بر است. شستشو به روش سنتی نه تنها آلودگی را از بین نمی برد، بلکه باعث خیس شدن مبل می شود که خشک شدن آن به زمان زیادی نیاز دارد. شستشوی مبل به این روش باعث آسیب رسیدن به رویه مبل و الیاف داخلی آن خواهد شد. یک روش بسیار کارآمد استفاده از دستگاه مبل شوی صنعتی است.

عملکرد دستگاه شستشوی مبل

عملیات شستشوی مبل توسط این دستگاه در چند مرحله انجام می شود:

1- پاشش فوم:در این مرحله کمپرسور با استفاده از آب و شامپوی مخصوص فوم را تولید می کند. کاربر به وسیله نازل دستی فوم را بر سطح مبل می کشد. استفاده از شامپوی مخصوص باعث می شود آلودگی ها بهتر به فوم جذب شوند و مبل تمیزتر شود. مزیت دیگر استفاده از فوم این است که در مبل نفوذ نمی کند بنابراین مبل بعد از شستشو سریعتر خشک می شود.

2- گذشت زمان لازم: باید فوم به اندازه لازم بر روی سطح بماند تا بتواند به خوبی آلودگی ها را جذب نماید. کف تا زمانی که از حالت کف حجیم خارج شده و حجم آن بخوابد باید بر روی سطح بماند.

3- مکش: مرحله آخر مرحله مکش مواد و فوم به همراه آلودگی ها است که با روشن کردن سیستم مکش و کشیدن نازل مخصوص آن بر روی مبل انجام خواهد شد. سطح مبل بعد از مکش مواد، مدت زمان کمی برای خشک شدن کامل نیاز دارد، چون به صورت عمیق در مبل نفوذ نکرده است.

مزایای استفاده از مبل شوی

- شستشوی بهتر با کارایی بالاتر

- سرعت بالای عمل شستشو

- آسیب نرساندن به رویه مبل و رنگ آن

- خشک شدن سریع مبل بعد از شستشو

- استفاده از دستگاه برای انواع مبل و صندلی


درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :