meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی انبار با استفاده از دستگاه کف شوی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : ARA80BM100

عموما انبارها سوله هایی وسیع هستند که نظافت آن ها بسیار مشکل است. نظافت محیط های وسیع بسیار وقت گیر بوده و افراد زیادی نیز باید مشغول نظافت شوند، و هم این که باعث مصرف زیاد آب و مواد شوینده خواهد شد. در چنین محیط هایی استفاده از دستگاه کف شوی می تواند راهی بسیار مناسب برای نظافت سطوح باشد. اسکرابر یا کف شوی دارای دو مخزن آب تمیز و کثیف است، به همین دلیل بدون انتقال آلودگی از نقطه ای به نقطه دیگر موجب شستشوی با کیفیتی می شود. مخزن آب کثیف دارای شلنگ تخلیه است که کاربر بعد از اتمام نظافت اقدام به تخلیه آن می نماید. اسکرابرها از دو منظر اصلی تقسیم بندی می شوند:1- از نظر نوع هدایت که دو رده دستی و خودرویی هستند و 2- از نظر منبع تغذیه که یا باتری دار هستند یا کابلی. در انتخاب یک اسکرابر مناسب با محل باید بسیار دقت نمود، تا بتوان با توجه به شرایط محیط بهترین بازده را از دستگاه داشت.

انتخاب اسکرابر مناسب

باید محیط مورد نظر به خوبی شناسایی شده و از نظر جوانب زیر مورد ارزیابی قرار گیرد تا بتوان مناسب ترین اسکرابر را انتخاب نمود.

1- مساحت محیط: در صورتی که مساحت محیط زیاد باشد می توان از اسکرابرهایی استفاده کرد که پهنای شستشوی آن ها بالا بوده و مخزن آب تمیز نیز دارای ظرفیت بیشتری باشد. در این مکان ها می توان یکی از انواع دسته اسکرابر خودرویی را انتخاب نمود که دستگاه های بزرگتری نسبت به انواع دستی هستند.

2- تراکم محیط: در مکان هایی که تراکم وسایل و کالاها بالاست و معابر و راهروها باریک هستند، از اسکرابرهای کوچکتر و حتی اسکرابرهای دستی می توان استفاده نمود. اسکرابرهای دستی به علت ابعاد کوچکتر در مکان هایی با تراکم بالا قدرت مانور بیشتری داشته و بهتر عمل نظافت را انجام می دهند.

3- دسترسی به برق: دستگاه های کابلی باید به صورت مداوم به برق شهری متصل باشند. به همین دلیل فقط در مکان هایی که دسترسی به پریز برق میسر باشد مورد استفاده قرار می گیرند. در مقابل دستگاه های باتری دار وجود دارند که در مکان هایی که دسترسی به پریز نیست مورد استفاده قرار می گیرند.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :