meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت سالن تولید با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA55B40

اسکرابر ها یا کف شوی های صنعتی دستگاه های مکانیزه ایی برای شستشو و نظافت سطوح کف می باشند این دستگاه ها در مقایسه با شیوه های سنتی نظافت سرعت و کیفیت بالاتری داشته و از این رو در مقایسه با شیوه های سنتی، نظافت موثر و با کیفیت را در زمان کوتاه تری انجام می دهند.  این دستگاه ها به واسطه کاهش در تعداد نیروی خدماتی تاثیر قابل ملاحظه ایی در کاهش هزینه ها داشته و از این رو موجب افزایش سود آوری و بهره وری می گردند. همزمانی عملیت شستشو و نظافت از دیگر ویزگی های این دستگاه ها می باشد که مانع از ایجاد محدودیت در دسترسی افراد به نقاط شسته شده می گردد. دستگاه های کف شوی بر اساس نوع هدایت دستگاه به دو دسته اسکرابر های دستی و کف شوی های سرنشین دار تقسیم می شوند. 

ویژگی های اسکرابر دستی

کف شوی های دستی مجهز به دسته بوده و کاربر با قرار گرفتن در پشت دستگاه، کف شوی را در مسیر مورد نظر هدایت می نماید. این دستگاه ها در مقایسه با نمونه های سرنشین دا ابعاد کوچک تری داشته و از این رو برای نظافت اماکن کوچک تا متوسط و معابر باریک و متراکم گزینه مناسبی می باشند. دستگاه های کف شوی دستی مخازن کوچک تری از نمونه هی خودرویی داشته و از این رو وزن انها سبک تر می باشد. در نمونه های کوچک این کف شوی ها چرخش برس دستگاه ر به سمت جلو هدایت نموده و از این رو نیازی به موتور حرکتی ندارند. ئر حالیکه نمونه های بزرگ تر کف شوی دستی و تمامی کف شوی های خودرویی به واسطه ابعاد بزرگ و مخازن با ظرفیت بالا به منظور سهولت در جا به جایی مجهز به موتور حرکتی هستند. 

ویژگی های اسکرابر خودرویی 

کف شوی های خودرویی در مقایسه با انواع دستی زمین شوی صنعتی، ابعاد بزرگ تر، پهنای کاری بیشتر و مخازنی با ظرفیت بالاتر داشته و از این رو برای نظافت و شستشوی سطوح در اماکن وسیع کارایی ویژه ایی دارند. این مدلل از دستگاه های کف شوی مجهز به صندلی اپراتور بوده و کاربر با نشستن بر روی صندلی دستگاه کف شوی را در مسیر مورد نظر هدایت می نماید. همانطور که در بالا اشاره شد، کف شوی های خودرویی به منظور سهولت در جا به جایی مجهز به موتور حرکتی می باشند.  


درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :