meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی رستوران بوسیله کفشوی باتری دار

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA55B40
کفپوش رستوران ها به دلیل تردد افراد و آلودگی های مربوط به مواد غذایی و نوشیدنی ها، نیازمند عملیات نظافت و شستشو می باشد. عدم توجه به این امر در دراز مدت، سطح را از وضعیت اولیه خود خارج نموده و موجب عدم رغبت افراد برای مراجعه به این مراکز می شود. کاهش سود دهی و کاهش طول عمر کفپوش نتیجه عدم توجه به امور شستشو و نظافت در سالن های غذاخوری می باشد. اسکرابر صنعتی با بهره مندی از سیستم مکانیزه شستشو، تحول گسترده ای در انجام امور نظافتی این مراکز ایجاد نموده است. این دستگاه بوسیله پاشش آب و برس زنی آلودگی های سطح را از بین برده و در همان لحظه، سطح را خشک می نماید. اسکرابر ها در مدل های دستی و خودروی تولید شده اند و اکثرا از طریق جریان برق و باتری تغذیه می شوند.

اسکرابر صنعتی و مزایای آن نسبت به روش های سنتی

اسکرابر صنعتی سرعت عملیات شست و شو را چند برابر نموده و در کاهش زمان عملیات تاثیر چشم گیری دارد. این کف شوی قدرت بالایی در از بین بردن آلودگی ها داشته و با کاهش مصرف آب و مواد شوینده، سازگاری خوبی با محیط زیست دارد. اسکرابر ها سطح را بطور کامل خشک نموده و از سر خوردن افراد جلوگیری می نمایند. جدا بودن مخازن آب تمیز و کثیف نیز از انتشار آب آلوده در محیط جلوگیری می نماید.

مزایای کفشوی باتری دار

بعضی از دستگاه های کفشوی، از باتری جهت تامین منبع تغذیه خود استفاده می نمایند. این زمین شوی ها در مدل های دستی و خودرویی طراحی و تولید می شوند و قادرند تا چند ساعت شارژدهی نمایند. کفشوی باتری دار به دلیل عدم نیاز به جریان برق، در محیط های بیرونی و بدون دسترسی مناسب به پریز برق یا محیط هایی که دارای بخش های متعدد هستند، کاربردی می باشد. این اسکرابر ها همچنین به دلیل عدم تجهیز به کابل، برای نظافت و شست و شوی سطوح در مکان های شلوغ و پر رفت و آمد به نمونه های کابلی ترجیح داده می شوند. نمونه های سرنشین دار نیز بطور ویژه برای محیط های وسیع مذهبی، تجاری و صنعتی مناسب بوده و کاربر را کم تر دچار خستگی می نمایند.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :