meta name="video_type" content="video/mp4" />

استفاده از اسکرابر دستی در شستشوی معابر باریک

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA55B40

شستشو و نظافت معابر باریک با استفاده از شیوه های سنتی و دستی بسیار زمان بر و دشوار است. این درحالیست که استفاده از شیوه های نوین و به کارگیری دستگاه ها و تجهیزات مکانیزه و صنعتی چون دستگاه های کفشوی صنعتی یا همان اسکرابر ها گزینه ای مناسب، ایده ال و مقرون به صرفه برای شستشو و نظافت معابر باریک و متراکم می باشد. اسکرابر ها که به واسطه تامین نیاز های نظافتی محیط  هایی با ابعاد گوناگون در سایز های متنوعی طراحی و تولید می شوند، نمونه های دستی این دستگاه ها به واسطه داشتن ابعاد کوچک و فشرده گزینه ای مناسب برای شستشو و نظافت محیط های متراکم و معابلر باریک می باشند.

ویژگی های دستگاه اسکرابر

اسکرابر یا کفشوی صنعتی ابزاری کارامد و تخصصی برای شستشو و نظافت سطوح کف می باشد. این دستگاه ها با استفاده از پاشش آب و سیستم برس زنی تمامی آلاینده های چسبیده به سطوح را شستشو داده و نظافت می نمایند. از دیگر اجزای مهم و تشکیل دهنده اسکرابر ها می توان به مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف و سیستم مکنده اشاره نمود. همزمانی عملیات شستشو و خشک نمودن سطوح از جمله بزرگ ترین ویژگی های دستگاه های اسکرابر می باشد، که به واسطه تجهیز این دستگاه ها به سیستم تی و موتور مکنده تحقق یافته است.

مزایای استفاده از دستگاه اسکرابر

اسکرابر ها به واسطه داشتن سیستم های مکانیزه و صنعتی، در مقایسه با شیوه های سنتی و دستی نظافت، سرعت عمل بالاتری داشته و از این رو موجب کاهش قابل ملاحظه در زمان لازم برای شستشو و نظافت می گردند. ضمن اینکه استفاده از شیوه های مکانیزه و صنعتی در مقایسه با شیوه های تی کشی دستی از توان بالاتری در حذف آلاینده ها بر خوردار بوده و همین امر موجب ارتقا کیفیت شستشو و نظافت می گردد. استفاده از مخازن مجزا در این دستگاه ها موجب استفاده مداوم ز آب تمیز برای شستشو و نظافت شده و از این رو مانع از انتشار آلاینده ها به دیگر بخش ها می گردد. کاهش در هزینه ها و کاهش در مصرف منابع انريی از دیگر مزایای استفاده از اسکرابر ها می باشد. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :