meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت محیط در صنایع کاشی بوسیله جاروبرقی صنعتی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Delfin گروه : جاروبرقی صنعتی کد محصول مربوط : DM3
صنایع کاشی از جمله صنایعی است که بواسطه فعالیت های خود، آلودگی های زیادی را بر روی سطح زمین ایجاد می نمایند. باقی ماندن این گرد و خاک ها بر روی سطوح، محیط را غیر بهداشتی نموده و بر روی سلامت کارکنان تاثیر گذار است. بنابراین استفاده از یک ابزار نظافتی جهت جمع آوری این آلودگی ها ضرورت دارد. جاروبرقی صنعتی یکی از تجهیزات نظافتی کارآمد جهت انجام این امور می باشد. این دستگاه ها با قدرت مکش بالا و موتور قدرتمند، محیط های صنعتی را سالم و بهداشتی می نمایند.

جاروبرقی صنعتی

دستگاه های جاروبرقی و مکنده صنعتی در مدل های گوناگونی تولید می شوند. جاروبرقی تجاری، صنعتی، صنعتی دائم کار، مکنده هوا کار و مکنده ضد انفجار از جمله این دستگاه ها به حساب می آیند. دستگاه جاروبرقی صنعتی یکی از این دستگاه هاست که به منظور جمع آوری حجم زیادی از گرد و خاک و مواد جامد و مایع استفاده می شوند. صنایع سیمان، کاشی، آلومینیوم، فولاد و بسیاری دیگر از صنایع و کارخانجات از جاروبرقی صنعتی جهت جمع آوری مواد و ضایعات محیط بهره می برند. مخزن بزرگ، استحکام بالا و قدرت مکش عالی از مزایای این جاروی صنعتی به حساب می آید.

انواع پمپ های بکار رفته در مکنده ها

پمپ مکش از بخش های مهم یک مکنده می باشد که با تخلیه هوای درون مخزن، شرایط را برای مکش مواد به داخل آن فراهم می آورد. بنابراین نوع پمپ به کار رفته در جاروبرقی ها به منظور مکش مناسب مواد از اهمیت بالایی برخوردار است. پمپ های بکار رفته در این دستگاه ها معمولا از نوع سانتریفیوژال یا ساید چنل هستند. در پمپ های ساید چنل حرکت پره ها موجب انتقال هوای مخزن به بیرون می شود. در پمپ های سانتریفیوژال نیز نیروی گریز از مرکز، سبب رانده شدن هوا به اطراف و در نتیجه تخلیه نسبی هوای داخل مخزن می گردد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :