meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی کف نمایشگاه عرضه کالا با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : ARA80BM100

نمایشگاه های دائمی و غیر دائمی یکی از اماکن وسیعی هستند که در زمان بر قراری تعداد زیادی از افراد در آن رفت و آمد دارند. در یک محیطی که همواره ترددهای زیادی در آن صورت می گیرد برای شستشوی سطح زمین امکان استفاده از روش سنتی یعنی سطل و تی رشته ای نیست زیرا این ابزارها آب و رطوبت بر روی سطح زمین به جا می گذارند و احتمال دارد. این خیسی و رطوبت باقی مانده می تواند به لغزش و سر خوردن افرادی که رفت و آمد دارند، منجر شود، از همین رو یک روش نظافتی بهینه نبوده، کیفیتی و ایمنی پایینی دارد. بنابراین چنین ابزارهایی کنار گذاشته شده و ماشین آلات قدرتمند مکانیزه هم چون اسکرابر به کار می رود.

کاربرد دستگاه اسکرابر در نمایشگاه

به منظور شستشوی سطح زمین در محیط های بزرگ و وسیع مانند نمایشگاه های عرضه کالا که برخی به صورت دائمی و برخی دیگر به صورت فصلی یا مقطعی هستند، دستگاه اسکرابر یا کف شوی صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد که بهترین کارایی را در شستشوی سطح زمین دارد. این دستگاه در کنار سیستم شستشو دارای سیستم مکش می باشد که هم زمان با شستشو آب و آلودگی های باقی مانده روی سطح زمین را جمع آوری می کند و اجازه نمی دهد خیسی و رطوبت در محیط باقی بماند. به این ترتیب در ساعت های کاری و ساعت هایی که عموم افراد در رفت و آمد هستند به راحتی امکان استفاده از دستگاه اسکرابر وجود دارد.

مشخصات اسکرابر خودرویی یا سرنشین دار

اسکرابر سرنشین دار یک کف شور خودرویی است که محیط های وسیع را به سرعت شستشو می دهد و دلیل آن بهره مندی از مخازن ذخیره سازی آب با گنجایش بالا و پهنای نظافتی بزرگ است. اسکرابر سرنشین دار سهولت کاربری بسیار بالایی دارد، به نحوی که کاربر پس از آشنایی کامل با دستگاه و شناخت بخش های مختلف آن به آسانی می تواند به کار با دستگاه بپردازد. گنجایش بالای مخازن آب تمیز و کثیف اسکرابر سبب می شود تعداد دفعات پر و خالی کردن مخازن به حداقل کاهش یابد. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :