meta name="video_type" content="video/mp4" />

شستشوی سطوح اپوکسی با اسکرابر

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA55K40

نشست و ماندگاری گرد و خاک بر روی سطوح نه تنها جلوه های بصری محیط را کاهش می دهد بلکه به واسطه ماندگاری بلند مدت بر روی سطوح و نفوذ به داخل خلل و فرج کف پوش ها موجب کاهش عمر مفید کف پوش ها می گردد. مسلما ماندگاری بلند مدت آلاینده ها بر روی سطوح شستشو و حذف آنها را با استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت دشوار و زمان بر می نماید. در چنین شرایطی استفاده از اسکرابر صنعتی گزینه ای ایده ال و مقرون به صرفه برای شستشو و نظافت آلاینده های انباشته بر روی سطوح کف می باشد.

ویژگی های دستگاه اسکرابر صنعتی

اسکرابر صنعتی یا کفشور صنعتی دستگاهی کاملا مکانیزه و تخصصی برای شستشو و نظافت سطوح کف می باشد. این دستگاه ها با استفاده از پاشش آب و سیستم برس زنی تمامی آلاینده های چسبیده بر روی سطوح را شستشو داده و از محیط حذف می نماید. تجهیز این دستگاه ها به مخازن مجزای آب تمیز و آب کثیف موجب شده تا همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو و نظافت استفاده شود و همین امر از توزیع مجدد آلودگی ها به دیگژر بخش ها ممانعت می نماید. از سوی دیگر، تجهیز این دستگاه ها به سیستم مکنده و تی با جمع آوری و حذف مایعات آلوده ناشی از شستشو، سطوحی خشک و عاری از آلودگی بر جای می گذارد.

مزایای استفاده از دستگاه اسکرابر

از جمله مزایای استفاده از دستگاه های اسکرابر می توان به ارتقا کیفیت شستشو و نظافت اشاره نمود که به واسطه استفاده از سامانه برس زنی و آب تمیز محقق می گردد. الیاف برس ها با نفوذ به داخل خلل و فرج کفپوش ها تمایم آلاینده های انباشته در این بخش ها را بیرون کشیده و شستشو داده و همین امر موجب ارتقا کیفیت شستشو و نظافت می گردد. علاوه بر این اسکرابر ها به گونه ای طراحی شده اند که همواره یروی ثابتی رو به پایین بر روی برس اعمال شده و موجب افزایش سطح تماس موثر برس با سطوح کف می گردد. بر خلاف شیوه های سنتی شستشو و نظافت که نیروی اعمال شده بر روی تی کاملا وابسته به میزان توان و تمایل کاربر می باشد در اسکرابر ها این نیرو کاملا مستقل از توان کاربر بوده و به طور پیوسته و یکنواخت بر روی سطوح اعمال می گردد. بر جای گذاشتن سطوح خشک و عاری از الودگی نیز از دیگر ویژگی های دستگاه می باشد که مانع از ایجاد محدودیت در دسترسی افراد به بخش های شسته شده می گردد. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :