meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت محوطه بیرون ساختمان با جاروبرقی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : جاروبرقی صنعتی کد محصول مربوط : ST7

نظافت و جمع آوری موثر آلاینده بدون انتشار ذرات ریز گرد و غبار در محیط با استفاده از شیوه های سنتی امکان پذیر نمی باشد. استفاده از سیستم ها و تجهیزات مکانیزه و صنعتی مناسب مانند دستگاه جاروبرقی هتلی گزینه ای مناسب و ایده آل برای نظافت و حذف موثر و با کیفیت آلاینده ها می باشد.

ویژگی های دستگاه های جاروبرقی هتلی

جاروبرقی ها دستگاه های مکانیزه و صنعتی می باشند که با استفاده از سیستم مکش تمامی آلاینده های انباشته در محیط را از جمع آوری نموده و از محیط حذف می نماید. با توجه به اینکه حجم آلودگی های انباشته در محیط های تجاری و هتل ها بیش از آلاینده های موجود در محیط های مسکونی می باشد، موتور ها و پمپ های به کار رفته در جارو برقی های تجاری و هتلی در مقایسه با نمونه های خانگی، موتور و پمپ های قدرتمند تری دارند. سیستم فیلتراسیون به عنوان یکی از کلید ترین بخش های دستگاه های مکنده نقش بسزایی در به دام انداختن ذرات ریز گرد و غبار و ممانعت از خروج آنها از مخزن دستگاه دارند.

مزایای استفاده از دستگاه های جاروبرقی هتلی

جاروبرقی های هتلی به واسطه توان بالایی که در مکش دارند قادر به جمع آوری انواع ذرات ریز و درشت بوده و موجب تسریع در فرآنید نظافت می شوند. عدم انتشار ذرات ریز گرد و غبار یکی از بزرگ ترین ویژگی های دستگاه های مکنده می باشد که ضامن سلامت افراد شاغل در محیط می باشد. کیفیت بالای نظافت در کنار سطح صدای پایین دستگاه از دیگر مزایای استفاده از این دستگاه ها می باشد. علاوه بر این تخلیه سریع و راحت مخزن دستگاه موجب سهولت کاربر گردیده و جا به جایی دستگاه به واسطه به چرخ های مستحکم و مقاوم به سهولت امکان پذیر می باشد. تجهیزات جانبی قابل ارائه همراه با دستگاه های جاروبرقی ها امکان دسترسی به بخش های دشوار و در از دسترس را به راحت مهیا نموده و در نهایت موجب ارتقا کیفیت نظافت می گردد. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :