meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت موثر و با کیفیت با اسکرابر آنتی باکتریال

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Columbus گروه : اسکرابر کد محصول مربوط : RA43B20noBac

مراکز درمانی و بیمارستان ها به واسطه نوع فعالیتشان در ارتباط مستقیم با بیماران و در نهایت انواع میکروب ها و ویروس ها می باشند. عدم نظافت و ضد عفونی سطوح و تجهیزات در چنین اماکنی موجب کاهش سطوح بهداشتی محیط شده و در نتیجه سلامت پرسنل و افراد حاضر در محیط را بیش از پیش به مخاطره می اندازد. از این رو شستشو و نظافت سطوح کف و همچنین رسیدگی به امور نظافتی محیط امری لازم و ضروری می باشد. دستگاه های اسکرابر صنعتی بیمارستانی یا آنتی باکتریال گزینه ای مناسب برای شستشو ونظافت موثر و با کیفیت سطوح کف چنین امکانی می باشد.

اسکرابر بیمارستانی چیست؟

اسکرابر بیمارستانی دستگاهی مکانیزه و صنعتی برای شستشو و ضدعفونی موثر و با کیفیت سطوح کف می باشد. ساز و کار کلی این دستگاه همانند اسکرابر های صنعتی معمولی می باشد . بدین معنی که این دستگاه ها نیز با استفاده از سیستم برس زنی و پاشش آلاینده ها را شستشو داده و در نهایت با مکش و جمع آوری مایعات الوده ناشی از شستشو، سطوحی خشک و عاری از آلودگی بر جای می گذارند. وجه تمایز اسکرابر های بیمارستانی با اسکرابر های نرمال در وجود نانو یون های نقره استفاده شده در ساختار و بدنه دستگاه های اسکرابر بیمارستانی می باشد. به عبارت دیگر استفاده از نانو یون نقره در دستگاه های اسکرابر بیمارستاین موچب حذف کامل عوامل بیماری زا در طول مدت 72 ساعت شده و از این رو بدون نیاز به مواد شوینده و ضدعفونی کننده،‌تمامی عوامل بیماری زا را از محیط حذف می نماید.

مزایای استفاده از دستگاه های اسکرابر بیمارستانی

اسکرابر های بیمارستانی به واسطه داشتن نانو یون های نقره، خاصیت ضد باکتری داشته و تمامی عومال بیماری زای موجود در محیط را حذف می نماید. خاصیت انتی باکتریال بودن این دستگاه ها مادام العمر بوده و از این رو بدون نیاز به مواد ضد عفونی کننده عومال میکروبی را زا محیط حذف می نمایند. همین امر در کنار صرفه جویی در مصرف آب و انرژی موجب کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری و سود آوری می گردد. ضمن اینکه سازگاری با محیط زیست را نیز به میزان قابل ملاحظه ای افزایش می دهد.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :