meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت آسان با جاروبرقی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Delfin گروه : جاروبرقی صنعتی کد محصول مربوط : DG2
نشست ذرات ریز گرد و غبار در داخل تجهیزات صنعتی عمر مفید تجهیزات و ماشین آلات صنعتی را کاهش داده و هزینه های هنگفت تعمیر و تعویض قطعات را در پی خواهد داشت. علاوه بر این عکملرکد تجهیزات نیز در اثر نشست و ماندگاری ذرات ریز گرد و غبار مختل شده و دیگر بهره وری اولیه را نخواهد داشت. از این رو جمع آوری و حذف آلاینده های انباشته در محیط به منظور افزایش عمر مفید دستگاه ها و تجهیزات و بهبود عملکرد آنها، امری لازم و ضروری می باشد. دستگاه جاروبرقی صنعتی دستگاهی کاربردی برای نظافت و حذف آلاینده های انباشته در محیط می باشد که با استفاده از سامانه مکش تمامی آلاینده ها را از محیط حذف نموده و مانع از انتشار ذرات ریز گرد و غبار در محیط پیرامون می گردد. 

ساز و کار دستگاه جاروبرقی صنعتی

دستگاه جاروبرقی صنعتی دستگاهی مکانیزه و کاربردی برای جمع آوری آلاینده های انباشته در محیط می باشد که با استفاده از سامانه مکش تمامی آلاینده های موجود در محیط را جمع آوری می نماید. استفاده از سامانه مکش مانع از انتشار ذرات ریز گرد و غباردر محیط پیرامون شده و از این رو کیفیت هوای محیط را حفظ می نماید. دستگاه های مکنده صنعتی مجهز به موتور توربینی و پمپ ساید چنل می باشند. دو فاکتور مهم در دستگاه های مکنده صنعتی عبارتند از قدرت مکش و سرعت مکش. هر چه قدرت مکش دستگاه بالاتر باشد، توان دستگاه در مکش آلاینده های چگال از فاصله دورتر بیشتر بوده و هر چه سرعت مکش آلانیده ها بیشتر باشد، سرعت عملیات نظافت افزایش می یابد. 

مزایای استفاده از دستگاه های مکنده صنعتی

دستگاه های مکنده صنعتی در مقایسه با شیوه های سنتی نظافت سرعت عمل بالاتری داشته و از این رو عملیات نظافت و جمع آوری آلاینده ها را در زمان کوتاه تری به انجام می رسانند. علاوه بر این کیفیت نظافت ارائه شده توسط این دستگاه ها بسیار بالاتر از شیوه های سنتی می باشد. همچنین استفاده از سیستم های مکانیزه موجب کاهش تعداد نیروی خدماتی می شود که همین امر کاهش در هزینه ها و افزایش بهره وری و سود آوری کسب و کار را در پی دارد. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :