meta name="video_type" content="video/mp4" />

کاربرد جاروبرقی در صنایع دارویی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Delfin گروه : جاروبرقی صنعتی کد محصول مربوط : MISTRAL202DS
جمع آوری، حذف و انتقال ذرات ریز و پودری عملیات دشواری می باشد که با استفاده از شیوه های سنتی و دستی امکان پذیر نبوده و نمی تواند نیاز های نظافتی محیط را بر طرف سازد. استفاده از شیوه های سنتی در جمع اوری الاینده های ریز پودری می تواند موجب انتشار انها در هوای پیرامون گردد. نفوذ و ورود این ذرات بلاخص ذرات سمی به داخل سیستم تنفسی افراد حاضر در محیط موجب بیماری آنها می گردد. صنایع دارویی از جمله صنایعی می باشند که همواره با ذرات ریز پودر درگیر بوده و جمع آوری و انتقال این ذرات پودری چالش بزرگی برای این گونه صنایع می باشد. دستگاه های مکنده یا جاروبرقی صنعتی با مکش کامل ذرات ریز و انتقال انها به داخل مخزن دستگاه، مانع از انتشار ذرات ریز در هوای پیرامون می شوند. 

اساس عملکرد دستگاه جاروبرقی صنعتی

اساس عملکرد تمامی دستگاه های مکنده مشابه یکدیگر می باشد. در این دستگاه ها به واسطه خلا ایجاد شده در مخرن دستگاه، الاینده ها به داخل مخزن مکش می شود. سرعت مکش و قدرت مکش دو فاکتور مهم و اصلی در دستگاه های جاربرقی می باشند. هر چه سرعت مکش دستگاه بیشتر باشد، سرعت عملیات بیشتر شده و نظافت در زمان کوتاه تری پایان می یابد. هر چه قدرت مکش دستگاه بالاتر باشد توانایی دستگاه جاروبرقی در مکش مواد چگال تر بیشتر می گردد. 

ویژگی های دستگاه جاروبرقی 

مکنده ها یا جاروبرقی های به کار رفته در صنایع دارویی معمولا مجهز به پمپ های سانتریفوزال و موتور های کلکتوری تقویت شده می باشند. این دستگاه ها دئر مقایسه با مدل های خانگی توان بالاتری داشته و از این رو موجب سهولت کار می شوند. استفاده از سیستم فیلتراسیون قدرتمند در این مکنده ه از دیگر ویزگی های این دستگاه ها می باشد که با بدام انداختن ریز ترین ذرات مانع از باز نشر آنها در فضای پیرامون می گردند. بدنه جاروبرقی های صنعتی و نیمه صنعتی به منظور افزایش مقاومت در برابر شرایط سخت کاری از جنس فولاد می باشد. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :