meta name="video_type" content="video/mp4" />

جمع آوری آلودگی های انبار با جاروبرقی صنعتی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Delfin گروه : جاروبرقی صنعتی کد محصول مربوط : DM30ECO

انبارهای نگه داری و ذخیره سازی محصولات به دلایل متعددی دچار آلودگی می شوند و بیش از هر چیز دیگری گرد و خاک سطوح مختلف را فرا می گیرد. به دلیل رفت و آمدهای فراوان، تردد لیفتراک و جا به جایی محصولات گرد و خاک از محیط بیرون به داخل انبار منتقل می شود و برای حفظ کیفیت کالای ذخیره شده در انبار و هم چنین حفظ ایمنی و سلامت کارکنان نظافت به موقع و درست محیط از اهمیت زیادی برخوردار است. به منظور نظافت سطح زمین و سایر سطوح آلوده دستگاه جاروبرقی صنعتی مورد استفاده قرار گرفته و کارایی فوق العاده ارائه می دهد.

نظافت کف انبار با جارو برقی صنعتی

جاروبرقی صنعتی دستگاهی است که به طور کلی با جاروهای متداول خانگی تفاوت دارد، یعنی از قدرت بسیار بالاتر، بدنه ای بسیار مقاوم تر و کارایی بی نظیر بهره مند گردیده اند. بنابراین در انبارها که شدت آلودگی و حجم گرد و خاک نسبت به محیط های مسکونی بیشتر است، جاروهای صنعتی کاربرد ویژه ای در این بخش ها خواهند داشت. جاروبرقی صنعتی علاوه بر این که مخزنی با گنجایش بالا دارد، می تواند آلودگی های خشک و تر را به طور هم زمان مکش کند. اگر در یک انبار گرد و خاک و آلودگی های تر وجود داشته باشد، جاروی صنعتی به خوبی از عهده جمع آوری این آلاینده ها برخواهد آمد.

ساختمان جاروبرقی صنعتی

موتور، پمپ مکنده و فیلتر دستگاه در بخش بالایی دستگاه قرار گرفته اند و دهانه مکش در قسمت پایین دستگاه تعبیه شده است. چنین ساختاری امکان مکش آب و مایعات را به آسانی فراهم نموده بدون آن که هیچ گونه آسیبی به بخش های مختلف مکنده صنعتی وارد کند. مکنده های صنعتی مجهز به موتور توربینی هستند، این رده از الکتروموتورها اجزای سایشی ندارند و با فناوری القای مغناطیسی کار می کنند، در نتیجه این امر امکان کارکرد دائمی و طولانی مدت از جارو را فراهم می آورند.

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :