meta name="video_type" content="video/mp4" />

نظافت صنایع داروسازی با جاروبرقی صنعتی

در حال بارگزاری ویدئو...
برند : Delfin گروه : جاروبرقی صنعتی کد محصول مربوط : MISTRAL202DS

در کارخانه های تولید دارو به علت انجام فرآیندهای صنعتی مقدار زیاد مواد پودری در محیط پراکنده می شود. انتشار این مواد در محیط نوعی آلودگی به حساب می آید و در اغلب اوقات نیز این مواد پودری سمی هستند و عدم توجه به آن ها سلامت کارکنان را با خطر مواجه می کند. هم چنین صنایع داروسازی حساسیت بالایی داشته و وجود آلاینده ها در محیط کیفیت محصولات را تحت تأثیر قرار می دهد. بنابراین جمع آوری این مواد بیش از پیش اهمیت پیدا می کند. بدون تردید جمع آوری آلودگی های پودری ایجاد شده در صنایع داروسازی با استفاده از شیوه های دستی و یا جاروهای متداول امکان پذیر نمی باشد و لازم است با بهره مندی از مکنده های صنعتی مناسب این مواد جمع آوری شوند.

جاروبرقی صنعتی و نظافت صنایع داروسازی

مکنده های صنعتی از قدرت مکش و سرعت مکش بالایی برخوردار هستند، از همین رو جهت جمع آوری توده های مواد در محیط های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند. جاروبرقی صنعتی دارای ساختاری صنعتی و مقاوم است که با شرایط محیطی در مراکز صنعتی و نیمه صنعتی سازگاری دارد. از آن جایی که در صنایع داروسازی مواد بسیار ریز و پودری هستند امکان نصب فیلتر ایمنی بر روی دستگاه مکنده موجود می باشد که به این ترتیب سطح کارایی جارو برقی صنعتی ارتقا می یابد.

ویژگی های مکنده صنعتی

جاروهای صنعتی از طراحی منحصر به فردی برخوردارند و مواد را با قدرت زیاد و سرعت عمل بالا مکش می کنند و به دلیل داشتن سیستم فیلتراسیون کارآمد و مخازنی با طراحی دقیق مهندسی، بازگشت دوباره مواد به محیط اطراف غیر ممکن خواهد بود. جاروبرقی صنعتی ساختاری ایمن دارد که سلامت و ایمنی کاربر را در هنگام انجام نظافت به طور کامل حفظ نموده و از تماس او با آلاینده ها جلوگیری به عمل می آورد. مکنده صنعتی در صنایع داروسازی یک ابزار بسیار مهم، پرکاربرد و تأثیر گذار به شمار می آید که سبب حفظ سلامت کارکنان، ارتقای بهداشت و ایمنی محیط کار و هم چنین بهبود کیفیت محصولات نهایی می گردد. 

درخواست اطلاعات :

ویدئوهای مرتبط :